Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti is sokszor vagytok betegek...

Alaszka kérdése:

Ti is sokszor vagytok betegek ezen a télen? Miért kapunk el mostanában minden bacit?

Figyelt kérdés
Két kislányom van, az egyik 3,5 a másik 7 éves, mi szeptember óta szinte 2-3 hetente elkapunk valami nyavalyát, hol egyikkel, hol másikkal. Egyikük sem volt beteges, nem most kerültek közösségbe, mert a kicsi bölcsiből ment oviba, a nagy meg iskolába szeptemberben. Már túl vagyunk tüdőgyulladáson, arcüregen, és ezeken kívül is szinte folyamatos a nátha, orrfolyás, köhögés. Szednek multivitamint, és c-vitamint mostanában már igen nagy adagban. Egyszerűen már nem tudom mit csináljak. Az egyik abbahagyja a köhögést, egy hét elteltével kezdi a másik, csak a fejem kapkodom, nem tudom mit csinálok rosszul, nagyon vigyázok az öltöztetésükre is.
2015. jan. 22. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

gyenge immunrendser esetén kap el az ember mindent mindig


adj nekik pro és prebiotikumokat is

2015. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a szokásos vitaminokon túl, most az Immunotrofina az, ami beválik. Az én gyerekeim nagyon betegesek voltak, de november óta nem volt komolyabb, vagy antibiotikumot igénylő betegségük. Viszont nekem, aki nem szedi minden volt már. 1 hónapig tartó arcüreg gyulladás, hörghurut, stb. Viszont tőlem sem kapták el.
2015. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vitaminból mi az a nagy adag?

C vitaminból alapesetben kell 30mg kilónként, de ha beteg, akkor ennek a többszörösét add és 1-2 nap alatt legyűri a betegséget.

Én mióta napi 3000 mg C vitamint szedek, azóta nem voltam beteg.

A 2 éves lányomnak is adok napi 200-300mg-ot, teljesen egészséges.

2015. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! C-vitaminból sima aszkorbinsavat szedünk mindannyian langyos teába téve, pontosan miligrammban nem tudom mennyit, de ha betegek, naponta 2-3 alkalommal is isszuk, a kiskanál hegyére téve úgy púposan. :)A multi, meg Actival multivitamin. Azt a multivitamint amit a második válaszoló írt, kipróbálom.
2015. jan. 22. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
5,10, 12 éveseim vannak. Sose voltak betegesek,de idén minden szart elkapnak. Hányás, tüdőgyulladás, torokfájás, nátha. Pedig kapnak elég c vitamint, multivitamint is...ezek a mai vírusok!!!?? 😊
2015. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sssaszem ***** válasza:
Ajànlom a béres csepp extrát és mellé egy 1000 mg-os c vitamint. Kiegészítőként ajánlom a flavon greent zöldséget meg a flavon kids meg egyenek sok gyümölcsöt és zöldséget.
2018. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!