Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Spiropent-et mennyi ideig...

Spiropent-et mennyi ideig kell/lehet adni köhögésnél?

Figyelt kérdés
Fuldoklós,hurutos köhögésre irta az orvos,egyszer azt mondta,addig adjam,amig köhög. A köhögés 1-2 hétig is elhúzódhat,elég fura,hogy addig kéne adni??? Ti meddig adjátok?
2015. jan. 31. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy hetet mondott az orvos. De egy nap adtuk be neki csak. Olyan szinten felporgott tole, hogy ejfelkor tudtuk agyba dugni. De ahogy olvasgattam ez nagyon sok babanal mellekhatas.
2015. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiamnak is ezt írták fel mi több mint egy hétig szedtük. A doktornő figyelmeztetett minket hogy reggel és du ébredés után rögtön adjuk be neki mert pörögni fog tölle és hàt pörgött is ezerrel de nekünk bevállt szépen helyre jött.
2015. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semeddig: a Spiropent nem mondható korszerű hörgőtágítónak, a Ventolin ezerszer jobb nála. Én nem adnám be a gyerkenek.
2015. febr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ha ezt irja fel az orvos,akkor nem tudok neki Ventolint adni! ÉS inkább a Spiropent,mint hogy fuldokoljon vagy tüdőgyulladást kapjon!
2015. febr. 13. 20:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Az előző válaszolóknak köszönöm a hasznos választ.
2015. febr. 13. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezer éves kérdés, de hozzászólok, mert lehet még olvassa valaki.

Szóval. Lányom is Spiropentet kapott, amitől kórházba került, mentőt kellett hívni hozzá. A doktornő mondta, hogy ettől a gyógyszertől elő szokott fordulni, hogy a gyerek rohamot kap, annyira felpörgeti a szívét. Lányomnak napi 2-szer kellett adni, 1,5 millit. És kb 1 hónapja egy cikk is volt erről a neten, hogy mennyire elavult és veszélyes gyógyszer.

Amúgy meg igen, lehet szólni az orvosnak, h írjon fel másikat! Nem kötelező mindent beadni a gyereknek, mérlegelni is kell(ene) előtte.

2015. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!