Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Rendszeres sópipa hasznål...

Rendszeres sópipa hasznålatáról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mert van itthon ès a 6,5 èves kisfiam mikor beteg köhög nagyon jó de nem tudom nem e lehetne megelőzès cèljából is használni!!?
2015. febr. 1. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Habár még nincs gyerekem, de tanultam biológiát..

Nem szabad mindentől távol tartani a gyereket, persze ezzel nem azt mondom, hogy tedd ki betegségeknek, de elzárni sem lehet mindentől.

A megelőzés szerintem nem jó ötlet, mert így az immunrendszere a későbbiekben sokkalta gyengébben fog védekezni majd.


(szubjektív vélemény, érveket ellenérveket elfogadok)

2015. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tök igazad van csak annyi mindenen túl vagyunk már hogy már rettegek az óvodát szabályosan gyűlölöm na de mièrt mert egy bocsánat köcsög felelőtlen leszarom szülő beviszi a begyógyszerezett szegèny beteg gyereket mert jaj kirugják a melóhelyèről ! Ès ezzel kiteszi a többit hogy elkapják !!
2015. febr. 1. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!