Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Már hónapok óta próbálkozunk...

Már hónapok óta próbálkozunk a párommal de sehogy nem jön össze a baba 24 éves vagyok soha nem szedtem semmi fogamzás gátlót a menzeszem is rendszeres mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyeld tudatosan a ciklusodat. Tesztelj, hogy megtudd mikor van ovulációd és akkor bújjatok össze.
2015. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egészséges, fiatal pároknál 1 év az átlag. Pár hónappal nincs hova izgulnod.
2015. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bármi lehet a baj, a fent leírtak még nem adnak biztosítékot arra, hogy minden rendben van a szervezetben. De nem erre kell koncentrálni első körben, szeressétek egymást, ha pedig még hónapok múlva sem jön, kezdjétek el kideríteni az okát.
2015. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban 8 hónapja probálkozunk de még semmi nem volt az elején minden héten tesztet vettem aztan negativ lett utána mindig olyan rossz érzés volt.. Mostmár nem veszek tesztet csak várok a menzeszemre ami mindig megjön..
2015. jan. 21. 16:41
 5/8 anonim ***** válasza:
és tudod mikor van az ovu?
2015. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen figyelek mindent már probálkoztunk mindenhogy ahogy tudtunk de semmi :( sok ismerősömnek meg egyből összejön
2015. jan. 21. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elkezdened hőmérőzni. Az segít az ovu időpontjának megállapításában, és gyakran azt is ki lehet szúrni belőle, ha valami gond van. Saját tapasztalatból mondom, hogy a tök normálisnak tűnő ciklus egyáltalán nem garancia rá, hogy nincs peteérési vagy tüszőrepedési probléma.
2015. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1 év alatt nincs miért aggodalmaskodnod. Utána érdemes orvoshoz menni.


Ja, sokaknak elsőre összejön. Na és? Ez nem jelent semmit. Sokan meg hiába próbálkoznak évek óta. Nekünk 3 éve nem, és pl nálunk nem is fog mert beteg vagyok és nem tud mit kezdeni vele az orvos. Ez van.

Ismerőseim között is van 2 pár akik 6+ éve próbálkoznak mindkét esetben megvoltak a vizsgálatok, egyiknek sincs semmi baja, gyerek mégsem jön.

2015. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!