Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tapasztalt anyukák, torokgyull...

Tapasztalt anyukák, torokgyulladás járhat a torok pirossága mellett a szájpadláson pici piros pöttyökkel? Annyi mindent olvastam.

Figyelt kérdés
Lehet bárányhimlö jele, lehet streptococcus fertözés stb,tegnap a doki vsak ceclor forte 4ml-t irt fel de nem láttam a torkát a gyereknek,csak itthon este. Akkor fedeztem fel ezeket a pici apro pirosas kis pöttyöket,holnap vissza kell menni rákérdezek csak addig is hátha valaki segithet. A hasa fàjt,meg làzas volt.màr folyik az orra és köhög,5,5 éves.
2015. febr. 10. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk mikor ilyen volt akkor garat és gége gyulladása volt. 40 fokos láz se enni se inni nem tudott,fecskendővel kellet ettetnem. Remélem nektek nem ez van.jobbulást
2015. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végül kiderült, mi volt a baja a gyereknek?
2015. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a doktorbácsinak megmutattuk,azt mondta semmiség,virusos torokgyulladás a gyogyszertöl szépen elmult.de ilyen még nem volt mintha pici sebek lettek volna piros pöttyök.nagyon ilyesztö volt.
2015. febr. 22. 07:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére akkor minden rendben! További jobbulást a gyereknek! :-)
2015. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!