Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 éves lányomnak a szája kezd...

3 éves lányomnak a szája kezd feldagadni, és piros, az orr nyergétől lefelé, valamint kezd duzzadni egyik oldalon az orra mellett. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem ütötte meg, az oviba is kérdeztem, ott is mondták, hogy nem érte ütés. Simogatásra, nyomásra fáj neki, belül néztem, ott csak piros. Szerintetek mitől lehet?

Nagyon köszönöm!


2015. febr. 9. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz, én tízszer annyi idős vagyok, mint a lányod, de nekem a fogamtól volt megdagadva a szám és az orrom mellett fájt. Bár 3 évesen nem tudom, hogy a fogától lehet-e.
2015. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet valamilyen allergiás reakció? Ne kapott gyógyszert? Nem csípte meg valami?


Én ilyen esetben fel szoktam hívni az ügyeletet, általában mondanak valami hasznosat.

2015. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem fájlalja, holnap reggel orvos.

2015. febr. 9. 20:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Javítás : már nem fájlalja
2015. febr. 9. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Reméljük semmi komoly. Jobbulást nektek!
2015. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!