Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek igy beadassam...

Szerintetek igy beadassam holnap az MMR oltast a gyermekemnek vagy ne?

Figyelt kérdés
Decemberbe volt 15 hos a fiam, de akkor pont karacsonyra esett volna az mmr oltas, es a doktorno ugy latta h jobb ha az unnepekre nem kapja meg. Januarban volt 2 idopontunk is az oltasra, az elsore azert nem kapta meg, mert a doktorno beteg volt, utana meg mert a fiam. Holnap lenne az oltas ideje, de en penteken elkaptam egy hanyas hasmenes lazzal jaro virust, ma a ferjem dolt ki, sanszos h a gyerkocben is lappang. Meg semmilyen tunete sincsen. Ha holnap se lesz semmi, akkor megkapja az oltast, vagy kerjek haladekot?! Felek, h egyszerre jonne ki a virus, meg az oltas tunete :( Termeszetesen megemlitem a gyerekdokinak is a betegsegunket. Csak kivancsi vagyok a velemenyetekre. Koszi
2015. febr. 15. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Dokival konzultálj. Nálunk minden oltás előtt megkérdezi, hogy beteg-e valaki a háztartásban. Ha olyan betegség, ami még lappangási időszakban lehet a gyerekben, akkor megtolja az oltást 1-2 héttel.
2015. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Julie S ***** válasza:
Halaszd el. Nem maradtok le semmirol. Jobb, ha akkor kapja, mikor biztosan nem beteg.
2015. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elhalasztanám, nem azért nehogy a betegség és a vírus tünetei egyszerre legyenek, hanem azért mert nagyon csúnya betegségeket okozhat egy életre ha nem egészséges az oltákor. Egyik rokonunk igy lett autoimmun beteg, egész életére. Ezért fontos, hogy csak is egészségesen lehet oltani.
2015. febr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Végül beszéltem a doktornővel, és áttolta márc 2-ra. Azt mondta ő is, hogy jobb ha így nem kapja meg.
2015. febr. 16. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!