Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gombás fertőzéssel bőrgyógyászat?

Rzsz kérdése:

Gombás fertőzéssel bőrgyógyászat?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 éves a végbelén kis fehér pöttyök jelentek meg illetve a nemi szervénél is kis piros pöttyök és vörös duzzadt az egész.Én gombás fertőzésre gyanakszom, kamillával mosom neki és canestennel kenegetem.De ha pisilni megy vagy kakilni mindig nagyon sir hogy fáj neki és a végbele elég vörös a fehér pöttyök már eltűntek a kamillás mosogatástól.Felhivtam Heim Pál kórház gyermeknőgyógyászatát mert szerintem az ilyen probléma oda tartozik, de ott azt mondták hogy ha a végbelénél is vannak vagy voltak fehér pöttyök akkor az a bőrgyógyászatra tartozik és ők is odaküldenék át.Felhivtam a bőrgyógyászatot ott is elmondtam mi a problémánk azt mondták menjünk nem kell időpont.Holnap megyünk viszont van bennem egy kis félsz, hogy kifognak nevetni amiért oda vittem.Ja és még azt hozzá tenném, hogy a védőnőnkhöz vittem be a kislányom vizeletéből és ő megnézte hogy van-e benne genny és volt egy kevés.

Szerintetek jó helyre megyünk?Köszönöm előre is!



2015. febr. 18. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Dehogy nevetnek ki! Azt mondták, hogy menjetek, akkor biztos odatartozik nem? Nem értem a félelmed....
2015. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!