Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Influenzás gyermeked hány...

Influenzás gyermeked hány napig volt lázas? Milyen magas volt neki?

Figyelt kérdés
Fiaim 4 és 2 évesek, infuenzáak lettek. Kedden állapították meg. Szerdán lázasak voltak, tegnap csak hőemelkedés ma a nagynak épp, hogy csak hőemelkedése van, a kicsinek visszaszökött a láza. Ez másnál is így van?
2015. febr. 21. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
3 éves lányom 39 fok másfél hétig, 5 és 8 éves fiam 37 -38 között 2-3 napig.
2015. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi könnyen megúsztuk ami a lázat tekinti

ismerős gyerekétől kapott el vírust,amit én meg a babámtól(9 hós) én aki sián átvészelminden nátht, az úgy levert a lbamról, mintmég semmi, alig bírtam kikászálódni belőle, pedig már az első tünetektől ACC-ztem, Neocitranoztam..

a babának 38,5-ig ment csak fel, ha jól emlékszem 3 nap, de kúpoztam, inkább a baj ott volt, hogy kb 1 hónapig semmit nem evett, csak tápszert, fogyott is 1 kg-t..

2015. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a nagy (5 éves) hétfőn lett lázas, akkor 39,7 fok volt, és alig lehetett egy fokot lenyomni. Szerdán láztalan volt, csütörtök óta pedig visszalázasodik minden este. Az orvos 3 naponta látja, de nem mond semmit. Ja, és keddig antibiotikumot is szedett az előző betegségére. Nem tudom mennyire normális ez.

A középső (3 éves) 3 napig volt lázas, már láztalan. A kicsi (1,5 éves) szintén 3 napja lázas. Viszont nekik nem volt olyan magas.

2015. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11 hós, 4 napig tartott, csak láz, semmi más és 38.2-39.8 között folyamatosan. Evett, ivott, játszott, annyit aludt, mint szokott, csak izzott az egész gyerek. Azt nem mondták, influenza, de vírus és most járványos. Gondolom így az lehetett.
2015. febr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz!
2015. febr. 22. 08:39
 6/6 anonim ***** válasza:

8 éves a fiam, múlt péntek reggel kezdődött nála, voltunk is orvosnál.

Aznap nagyon ramatyul volt, pedig "csak" 38,5 volt a láza, Másnap már jobban volt, 38 körül volt egész nap, végül vasárnap már vígan rohangált. Akkor volt az a gyönyörű napsütéses idő, így kimentünk egy kicsit és nem bántuk meg, nagyon jót tett neki.

Azóta csak az orra folyik már.

2015. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!