Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meddig tarthat még ez a...

Meddig tarthat még ez a nyavalyás vírusos influenzás időszak?

Figyelt kérdés
Túl vagyunk már a nehezén?
2015. febr. 2. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Csak most kezdődött.
2015. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dehogy kezdődött most?Már állítólag decemberben kezdődött
2015. febr. 2. 13:11
 3/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Lehet, hogy állítólag decemberben kezdődött, de-nálunk legalábbis-most ürültek ki az óvodák, bölcsik. Én például 3. hete vagyok itthon a 2,5 éves fiammal. A gyerekorvosunk is azt mondja, hogy kb. 2 hete tört ki igazán. Amúgy amíg ilyen enyhe idő van, addig nem lesz jobb sajnos.
2015. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most beszéltem az ovinkkal a vezetőnővel sikerült beszélnem én nem értem ezeket össze vissza beszélnek bezzeg arról nem beszélnek hogy összevont csoportokkal működött az ovi egy darabig!!

Mindenki mást mond ,azt mondta már csak pár gyerek hiányzik !!

2015. febr. 2. 13:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nem mindegy? Tart ameddig tart, tenni nem tudsz ellene.
2015. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem mindegy mert addig a fiamat nem engedem oviba!!

ha egy hónap még akkor annyi

2015. febr. 2. 13:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja. Hát akkor otthon lesztek tavaszig. Amúgy ezeken át kell esni, én sem örülök elhiheted, hogy 3 hetet itthon vagyunk, de azért nem zárom a gyereket hónapokra a lakásba. Persze nyilván a te dolgod.
2015. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igy van az én dolgom!!

Képzeld már átestünk rajta és nem hiszem hogy kellene megint ,a 4 hónapos babánkon kívül mindenki beteg volt!!

2015. febr. 2. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogd egy kicsit vissza magad, én nem bántottalak. Ha karanténba akarod zárni a családodat, mint írtam, a te dolgod. Szép napot.
2015. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Miért fognám vissza magam???

Témát lezártam!!!

2015. febr. 2. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!