Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A ti orvosotok oltás után ad...

A ti orvosotok oltás után ad egyből lázcsillapítót? Még a rendelőben?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt. Lázcsillapítót egyáltalán nem pártolja, csak ha komoly problémát okoz. Az a véleménye a lázról, hogy szépen megvárjuk, míg elmúlik.
2014. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Egyik gyerek sem lázasodott be egyik oltás után sem, nem is kellett nekik lázcsillapító. Az orvos írt receptre lázcsillapítót, hogy legyen otthon ha szükséges.
2014. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Soha nem adott.

Csak írtak fel kúpot, ha szükséges, akkor legyen otthon.

De a fiam se lázasodott be speciel egyik oltásnál sem.

2014. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is fura, a nagyobbik sosem kapott és nem is lett lázas. Most a kicsinél visszautasíthatom?
2014. dec. 15. 18:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én gyermekeim se kaptak, ajánlás volt csak, ha itthon belázasodnának. Persze, hogy visszautasíthatod.
2014. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk sem ad, 38 fokig nem is kell adni.

A hűtőben van itthon lázcsillapító, még az elején írta fel, de sosem használtuk, nem is kellett.

Visszautasíthatod, vagy kérd el, hogy ha esetleg kellene, otthonra legyen.

2014. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én babámnak egyszer adott, rögtön az oltás után. Talán 1-2 hónapos volt, nem emlékszem. Azóta csak mondja, ha oltás van, hogy ha szükséges, akkor adjunk neki majd.
2014. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Csak akkor kell, ha lázas a baba. Az oltás miatt semmi szükség rá, sem a rendelőben, sem otthon.
2014. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én adtam be neki a rendelőben, az orvos magyarázta, hogyan kell. De csak azért, mert első gyerekes szülők vagyunk, végbélkúpot legutóbb akkor láttam, amikor én voltam gyerek és tényleg szerencsétlenkedtem volna vele itthon. Ki is jött egyből, de azt mondta a doki, hogy nem baj, mert csak akkor kell, ha tényleg lázas is, úgyhogy most hagyjuk.
2014. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem .
2014. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!