Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha valamilyen makacs allergiáj...

Ha valamilyen makacs allergiája van a babámnak, és nem tudni mitől szerintetek nem lenne jobb ha abbahagynám a szoptatást?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta nem eszek tejterméket, tojást sem, halat sem, csonthéjasokat sem, lassan már semmit. Mosószódával mosom a ruháit. Voltunk orvosnál, bőrgyógyásznál is, írtak fel kenőcsöt, szedett fenistilt, de nem múlik el :(. Néha jobb valamennyire, aztán újra kiütéses. Már arra gondoltam jobb lenne, ha nem szoptatnám, mert valamire még mindig allergiás, de nem tudom mire, így nem tudom kiküszöbölni.

Ti mit tennétek?


2015. márc. 6. 13:17
 1/1 anonim válasza:
szia, ne hagyd abba a szoötatást, hanem a te étrendedet gondold át: ne legyen benne erős intenziv anyag, pl erős tehéntej, 100 %-os narAncslé, amiből sokat iszol, fűszeres étel, sok sajt, sok túró stb, .i.dent lightosan egyél, krumplit, rizst. sok húst, hogy legyen tejcsid. de füszerek nélkül. fürdetni pedig csak gyógyszertári mosakodó krémet használj. és ha így sem múlik, vidd orvoshoz. minden jót kívánok! a szopi maradjon, ez a legjobb a picinek!!!
2015. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!