Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 ho-s kisfiamnak a kukija...

3 ho-s kisfiamnak a kukija alatt kozvetlenul bal es jobb oldalt is (de jobban a bal. ) a hereje piros. Volt mar valakinek hasonlo tapasztalata? Lehet ez popsitorlotol? Vagy pelustol?

Figyelt kérdés
Tegnap ota vettem eszre.Semmi mas egyeb tunete nincs,nem szeretnem karacsonykor elrangatni a haziorvosunkat hogyha csak a popsitorlotol van vagy a pelustol.....De viszont ha valami komolyabb baj elojele is lehet akkor mindenkepp megnezetem meg ma! Ezert varom fius anyukak valaszait,tapasztalt-e mar valaki ilyet?Mi volt az?

#hereje
2014. dec. 26. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiamnak a pisi/kaki szokta kicsípni.

Kend be popókrémmel v Bepanthennel. Ezzel nem kell dokihoz menni. Hnapra elmúlik.

2014. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En is gondoltam ra hogy bekenem,de nem tudom hogy szabad a zacsijat kenni??Mert en csak korolotte szoktam.
2014. dec. 26. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, lehet kenni, ha van Sudocream szerintem az a legjobb.
2015. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 fiam van, én a zacsit is mindig kentem, mert ahol összeér a bőr, jobban irritálódhat. Én a Rossmannos Babydream-ot használom, 500 Ft körüli az ára és nekünk nagyon jó. De ha nagyon kipirosodott, a legjobb a Sudocream vagy a Neogranormonn, mindenképp kend a bőrét nyugodtan a zacsi körül is!
2015. jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fiam van, 4 és fél hónapos. Neogranormonnal kenem minden pelusozásnál a popsiját és azokat a részeket, ahol bőr bőrrel érintkezik. Zacsi alja, combtő, illetve az egész popsit nagyon vékonyan. Amire még figyelj, hogy mindig törölt szárazra, vagy ha nedves popsitörlővel letisztítod, akkor pár percig hagyd száradni a bőrét és csak utána kend be. Én befogtam egy takarót amit nem féltek, leteszem a földre neki, arra ráteszem a babát csupasz popsival és hagyom játszani egy picit. Ha épp akkor pisil, akkor sincs gond, hogy olyan lesz a szőnyeg, vagy laminált lap, csak kimosom a takarót. Bár még sosem volt balesetünk, mert pisilés után szoktam tisztába tenni, azt meg mindig látom, ha pisil, mert kirázza a hideg és nevet rajta:)
2015. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!