7 évesen krupp?

Figyelt kérdés
Éjszaka "buliztunk" a lányommal. 3èvesen volt utoljàra kruppos rohama; ez most ugyan olyan volt csak hangosabb. A tünetek is a hideg levegô belégzèse után enyhültek. Mikor elkezdtem öltözni hogy induljunk az ügyeletre jobban lett, meg is nyugodott, el is aludt. El akartam vinni ma orvoshoz, de màr semmi baja! Lehet krup volt?
2015. márc. 15. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen tünetei voltak?
2015. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugató köhögès,ès pánik. Azt mondta kap levegôt rendesen, de amikor nagy levegôt vett olyan hangja volt a tüdejènek mintha egy lufit fújnànk. Ivott, kinyitottam az erkèly ajtót ès 1-2 perc múlva màr jobban lett. Kb 20-30 perc múlva teljesen elmúlt.
2015. márc. 15. 13:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Kapart a torka is.
2015. márc. 15. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Tipikus kruppos tünetek.

Én azért a helyedben elvinném orvoshoz, hogy nézzen rá. Kisfiam volt kruppos. 4-5 évesen már Ő is "csak" ilyeneket produkált, de másnap mindig elvittem orvoshoz.

2015. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!