Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kruppos a kislányom. Milyen...

Kruppos a kislányom. Milyen párásítót vegyek? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

Ma derült ki. A doki hideg párásító készüléket ajánlott, hogy vegyünk, de ahogy néztem elég sokféle van. Ti milyet vettetek?

Tudnátok ajánlani?



2015. márc. 17. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Hauser UH58 van, teljesen jól működik.

[link]

2015. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki a sunrider termékekből Conco kapszulát, egész pici kortól alkalmazható, tiszta gyógynövény az egész kínai recept alapján. Az én kislányomnak soha többet nem jött elő a roham. Olvasd el mit írnak róla a sunrider fórumokon.
2015. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiam is kruppos, nincs párásítónk, nekünk azt mondta a doki hogy minél hűvösebb legyen a szobájában, akár 17-18 fok, sőt tegyünk rá sapkát és akkor lehet még hidegebb. Amikor gyanúsan köhög, onnantól hidegben alszik, volt már hogy nyitott ablaknál aludt sapkában, és nem jött elő a krupp. Csak tényleg oda kell figyelni, nehogy megfázzon. Inhalálni szokott nappal többször is.
2015. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Az a baj hogy borzaszto fazos. Telen ki se akar menni,mert hideg van. 23 fokban alszik ejjel ezt szereti. Ezert ajanlotta a doki a pararasitot mert tudja hogy ez a huvos hideg szoba nem lesz jo nalunk.

Koszi a kapszula otletet utana olvasok!

Es a gepet is. Megnezem ma.

2015. márc. 17. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam szerencsére nem kruppos, de mi is vettünk mert télen vattát lehet köpni olyan száraz a levegő nálunk! :/

Mi Sencort vettünk (ha beírod google-ba akkor a zöld tartályos), viszont egy évet bírt pedig csak éjjel ment addig míg a víz el nem fogyott a tartályból. :( Most jön a nyár így nem kell új, de télire mindenképp kerítek valami minőségit. Azt olvastam hogy az ultrahangos párásítók nagyon jók (annyit takar hogy nem csapódik le a pára sem a bútorokra sem sehová), szerintem 10 ezer alatt nem érdemes nézni, pláne ha beteg a gyerek és sűrűn lenne használva. Ami még nagyon jó (és sajnos nagyon drágák) az a sólámpa! Nekem van egy 40 cm magas sólámpám a gyerekszobàba. Ha náthás a fiam csak akkor van bekapcsolva (egész éjjel) + a párásító. Így 3-4 nap alatt meggyógyul és nem szenvedünk hetekig. :)

2015. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!