Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akiknek már volt a gyerkőc...

Akiknek már volt a gyerkőc bárányhimlős mik a legeslegelső tünetek?

Figyelt kérdés

Az oviban nagy bárányhimlő járvány van, szinte már minden gyerek az volt. Kislányom eddig nem, de mostanság nem ismerni rá. Nagyon étvágytalan, fáradékony. Tegnap este már sírás is volt fürdéskor, azt mondta nagyon álmos. Éjszaka is fel-fel kel, pedig már rég nem szokott. Tegnap este a hője 37 volt, ami "csak" hőemelkedés, de biztos van oka. Szerintetek ez lehet az?

Tudom itt a neten sok erről az infó, de itt jobban szeretem megkérdezni. :-)


2015. márc. 25. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hőemelkedés, levertség, pár nap múlva 2-3 pötty, aztán kb. 50.
2015. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Étvàgytalanság? Az ami nagyon aggaszt.
2015. márc. 25. 09:20
 3/12 anonim ***** válasza:
A fiamnál nem volt hőemelkedés, láz és levert sem volt. Az első tünet az első pötty volt, aztán lett több (kb 30-40). Nem volt vészes.
2015. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Előtte délutén hőemelkedés,furamód fekvés. Reggel pér pötty a hátán. 2 nap múlva kb 30 pötty.

Tesónak előzmény nulla, egyik reggelre vagy 500 pötty...kerestem a gyereket a pöttyek alatt :) De jókedvű volt, mint akinek semmi baja.

2015. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem volt étvágytalan sem.
2015. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor mihamarabb megyünk a gyerekorvoshoz, mert nagyon aggódom. :-(
2015. márc. 25. 09:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e összefüggés, pár nappal a pöttyök megjelenése előtt fájlalta a fülét, meg mondogatta, hogy betegnek érzi magát, de az orvos nem látott semmi elváltozást.
2015. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért aggódsz?
2015. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem holnapra jönnek a pöttyök :) Nem egyformán viselik a gyerekek a vírust. Van aki 39 fokos lázzal szaladgál, van aki 37 foknál csak fekszik.
2015. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Holnap elmegyünk a gyerekorvoshoz. Engem csak ez a nagy fokú étvágytalanság aggaszt. Attól nem tartok hogy elkapja, sőt örülnék is neki ha túl esnénk rajta.
2015. márc. 25. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!