Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen oltóanyagot kaptatok a...

Milyen oltóanyagot kaptatok a hiányzó helyett?

Figyelt kérdés

Már egy hete olvasom, ha nem több, hogy az egyik kötelező oltás hiánycikk lett Mo-n.

Kérdésem az lenne, hogy akinek jelenleg esedékes vagy lenne esedékes a kötelező oltás, az milyen oltóanyagot kapott?

Mármint a doki mit adott be a gyerkőcnek?


Nálunk az egy év feletti ismétlő jönne, de a dokit nem tudom elérni, hogy konzultáljak vele a helyettesítő oltóanyagról vagy arról, hogy csúsztatja-e az oltást vagy sem?


2015. ápr. 2. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenhol azt írják és a hírekbe is ezt mondták be, hogy az engedélyezett időkorláton belül csúsztatni fogják.

Az oltóanyagokat egyébként már legyártották csak az engedélyezésre várnak, tehát ez nem lesz egy tartós állapot.

2015. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem jövő szerdára van időpontom 15 hónapos MMR oltásra. Tehát a mi rendelőnkben jelenleg még van készleten oltóanyag, gondolom. Múlt kedden kaptam az időpontot. Tehát mi most megkapjuk, viszont a védőnő ma tájékoztatott, hogy a 18 hónapost át fogják ütemezni 3 hónappal, csak 21 hónaposan fogják megkapni. Ez most nálunk a jelen állás.
2015. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az oltóanyag ugyanaz, csak az oltási rend más.

[link]

2015. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Bocs, kissé meg vagyok keveredve. Szóval persze hogy MMR oltóanyag még van, mert nem is abból van a hiány. A többi, amit írtam, stimmel.
2015. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányom a héten kapta meg. Hétfőn, 30.-án volt 18 hónapos, keddre voltunk előjegyezve. Reggel felhívtam a doktornőt, mondta hogy menjünk minél előbb. Ő elvileg 1 nap híján nem esik bele a csúsztatásba, de be akarta adni neki, minél előbb, hátha .....
2015. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jesszusom de jó hogy mi mostanában nem kapunk már ,mekkora kamu ez ki tudja milyen oltást adtak be a mostanában kapott piciknek!

Mi megy ebben az országban??!!

2015. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!