Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Pelenkakiütés? Volt valaki...

Pelenkakiütés? Volt valaki hasonló cipőben? Szerintem extrém érzékeny bőre vann.

Figyelt kérdés
Pici babám 10 hetes kb a 3. Héttől szenvedünk a pelenkakiütéstől. Rengetegszer cserélem neki nehogy még pirosabb legyen. Délelőttönként szellőztetem az álltalában segít neki de mire végre rendbe jönne már kezdődik is előlröl.

2015. ápr. 3. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
moshato pelenkát vegyél.
2015. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazándiból fogalmam sincs hogyan kell használni de azt hallottam hogy kell rá valami külső rész. Tehát akkor abban sem szellőzik. Vagy rosszul tudom?
2015. ápr. 3. 21:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szóló véleményét. Modern mosható pelenka és soha többet pelenka kiütés. (Ezek már nem azok a tetra pelenkák amiket 30 éve használtak nálunk anyáink és most már mindenki csak a büfikhez használja. A modern misis pelusokat úgy kell feladni a babákra mint az eldobhatót, nem kell sem áztatni, sem kifőzni, sem vasalni, olcsó környezetbarát, a legjobb megoldás az érzékeny bőrű babáknak és egy 24 darabos készlet 7 hónap alatt behozza az árát, azaz onnantól ingyen pelenkázol egészen a szobatisztaságig).
2015. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ha bármi kérdésed van írj nyugodtan. Mi már fél éve használjuk extra érzékeny bőrű a babám, de még piros sem volt neki soha, azóta mióta leváltottuk az eldobhatót, pedig popsikrémet sem használunk!
2015. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

de! de! abban szellozik!

facebookon irjál rá erre a holgyre: [link]


o minden kérdésedre tud válaszolni! nagyon segitokész, nagyon kedves! és bérelni is lehet tole proba pelust!

2015. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
de lehet simán csak egy másik pelenka...pl a fiam popsija csúnya lesz a dm saját márkásával de semmi baja pamberssel
2015. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi pamperset használunk. Már írtam is a pelusárusnak. Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget. 😊
2015. ápr. 3. 21:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én babámnak meg csak a Pamperstől lett kiütése, a többi márkától nem. Popsitörlőtől is lehet, abból is próbálj másfajtát.
2015. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amikor a babámnak volt akkor a popsitörlő volt a ludas, amíg rendbe nem jött addig nem is használtam popsitörlőt, hanem langyos vízzel mostam le neki, utána megszárítgattam és úgy rá a kenőcsöt + a pelust. Utána váltottunk másik törlőre.
2015. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
popsitörlőt ne használj, készíts reggelente kamillateát, gyengét és azzal törölgesd neki peluscserénél vattával. a gyógyszertárban van gyulladáscsökkentős popsikrém, sárga színű, ha elmúlik a pelenka kiütés akkor azzal kend. míg van addig esténként canesten, nappal meg boraxos. sajnos a pelenkakiütés az gomba, kell a gombaölő is, hogy megszabadulj tőle. szájában nincs penész? ilyen kicsiknél sokszor az okozza, nézd meg és ha van a szájában, akkor kezeld ott is
2015. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!