Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4 éves kislányom órák óta...

4 éves kislányom órák óta hány, most már csak epés jellegű és fél óránként ébred fel rá, elaludhatok mellette, vagy jobb ha egész éjszaka ébren figyelem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha órák óta hány hogy jut eszedbe az alvás, ügyeletre vivés helyett.
2015. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el inkább ügyeletre lehet vmi ételmérgezése van súlyosabb is lehet.
2015. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van pár óra nem hányós időszak, akkor nyugodtan aludj sztem. Hűts be neki teát és azt adj neki pár kortyot, nem fogja úgy felkavarni a gyomrát.
2015. márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond szerintem, hogy picike még és hamar kiszáradhat a folyamatos hányástól. a kisfiammal 2x kerültünk már emiatt kórházba, bevittük, mert sokat hányt, hirtelen nagyon fáradékony lett, nem tudtam ébren tartani, nem vártam tovább, inkább bevittem a kórházba, nem is engedték haza...nem kapott semmilyen gyógyszert, csak infúziót, másnapra így is sokkal jobban lett...Én nem mennék így neki az éjszakának, főleg ahogy írod, hogy órák óta hány...szerintem Te is megnyugszol, ha látja az orvos...Inni iszik egyébként? Nálunk ott kezdődött a gond, hogy hányás után nagyon szomjas volt, de alig néhány kortyot ivott, egyből kihányt mindent..
2015. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bátyussal indult két napja, vele egy hányós éjszaka után hajnalban ügyeletre mentünk. Meg is kaptuk a magunkét érte. Később jött a láz és a hasmenés, majd hirtelen jobban lett.

Van itthon hányós gyereknek való kúp, Hipp ivólé, lázcsillapító stb. Most már lassan ha nem hány el fogom kezdeni itatni lassan.

A bátyussal két éjszakát végig fent voltam, holnap és holnapután 12 órás éjszakai műszakban leszek... attól tartok ma éjszaka a fáradtságtól előbb- utóbb elalszom.

2015. márc. 20. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, igen, én már általában, ha gáz van, nem az ügyletre viszem hanem a kórházba egyenesen, mert az ügyelet legtöbbször tojik ránk...mindenesetre azt javaslom, hogy ha nagyon azt látod, hogy nem tud inni később sem, próbálj az ügyeleten erőszakoskodni...vagy ha van lehetőséged, vidd kórházba...az alvásra megoldás lehet, hogy beállítod az ébresztőt úgy, hogy óránként ébresszen fel, én már csináltam ilyet, mikor nem nagyon mertem aludni, mégis nagyon fáradt voltam, óránként felkeltem, megnéztem, nincs-e valami gond, közötte meg aludtam egy picikét...ha hánynia kell, gondolom úgyis sírdogál, arra meg felébredsz szerintem ébresztő nélkül is...
2015. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ne akkor kezd el itatni amikor már nem hány!!! látod, így is hány, csak epét... ha meg iszik, míg nem jön ki, addig is szívódik fel! Egy icipici sót tegyél minden pohár innivalójába! és a legjobb a szőlőlé, heim pál kórház honlapján találtam, nekünk nagyon "bejött" a szőlő!

szerintem ha egy órája már nem ébred, akkor lefeküdhetsz.

de pont azért mert kimerült vagy, azért azt várd meg, hisz nem biztos, hogy felkelsz rá ha már napok óta virrasztasz! apát meg vágd kupán, miért nem segít? :S

jobbulást!

2015. márc. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!