Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy adjam be 15hónapos...

Hogy adjam be 15hónapos kisfiamnak a vaskészitményeket?

Figyelt kérdés

Kisfiam vashiányos vérszegény.

Folsav tablettát apróra kell törnöm, rá kell csepegtetni a vasat+beres csepp es cebion csepp.

Jelenleg ugy csinalom hogy ezt mind egybe felszippantom fecskendőbe és benyomom a szájába. De ez nem igazan sikerül mert java resze kifolyik, kiköpi.

akiknek kellett adniuk ilyen kis gyereknek azok hogyan csinálták?

Italba belekeverem nem issza meg, amugy se akar enni inni joformán semmit. Nagyon el vagyok keseredve, muszáj neki rendesen adnom, különben kórház lenne a vége, azt pedig nem akarom. :(



#vashiány #vérszegénység #gyógyszer beadás
2015. ápr. 10. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Erre volt régen a vasszöges alma. Biztos, hogy helyesebb valamilyen módon az étele/italba keverni, mint kifejezetten gyógyszer formában beleerőltetni.
2015. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszeradagoló kanál? vagy tényleg belekeverve valamibe. c-vitamin meg segíti a felszívódását.
2015. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg rágótabletta? Nem tudom ennyi idősen megeszi-e. Van a maltofernek csoki ízű rágótablettája. A cseppeket az én lányom sem vette be. A rágótablettát dugdosnom kell.
2015. ápr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erőszakkal
2021. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!