Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam 6 éves volt februárban...

Kisfiam 6 éves volt februárban. Valószínűleg megint beteg lesz.2 hete voltam vele itthon 2 hétig (12 napig, hétvége is benne volt). Kíváncsiságból megnéztem a gyerektáppénzről dolgokat. Nekem már 12 nap jár. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Már csak 12 nap jár, 6-12 év között.
2015. ápr. 12. 16:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Visszadobja a tb és nem kapsz semmit arra az időszakra. Ha rendes a háziorvos meg a munkahely, akkor téged vesz tappenz re, mintha te lennél beteg
2015. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként beszéltem az irodába, aki intézi a papírokat. ha nem szólok neki nem veszi észre. Ő is azt mondta, hogy vagy szabadságra megyek, (de akkor nyáron mi lesz), vagy beszélek a háziorvosommal.
2015. ápr. 14. 07:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagy? Csk mert úgy írsz. ... Ha az vagy akkor neked pont a duplája jár, tehát 28 nap
2015. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!