Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tejfehérje allergia, gyereknél...

Tejfehérje allergia, gyereknél, Orvost keresek pesten! Akinek van tippje mi lehet amitől meggyógyul az ekcémája az is írhat. Járt még így valaki, hogy negatív a vérvizsgálat mégis allergiás?

Figyelt kérdés
A lányom 8 éves akkut ekcémás..brutális a bőre,a vérvizsgálat mindig negatívat mutat ,tehát papír szerint nem tejfehérje allergiás.Viszont amikor totális tejmegvonás törénik elmúlik az ekcéma.Aki járt már hasonló cipőben és tud lelkiismeretes budapesti orvost az kérem írjon rám!

2015. ápr. 27. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A Heim Pál honlapján minden infó fent van: [link]

Időpontot itt tudsz kérni: 459-9100/1325 melléken, ill. a 459-9242 telefonszámon, H és Cs: 14-16-ig.

2015. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezen a számon esélytelen telefonálni..voltam bent személyesen is..ott se kaptam időpontot mert,hogy telefonon kell.Ezért is keresek olyat aki tud privát számot és magánrendelést inkább fizetek mint,hogy tovább kínlódjon a lányom.Azért köszi.
2015. ápr. 29. 17:28
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is ezen a számon szoktam időpontot kérni, tehát nem esélytelen, csak többször kell próbálkozni.

Privát elérhetőséget nem tudok, nekünk tökéletesen megfelel az állami ellátás.

Voltam több magánrendelőben is a gyerekkel, de semmivel sem kaptunk magasabb színvonalú ellátást a súlyos tízezrekért, amit elkértek...

2015. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 sandrachnologic ***** válasza:
Probaljatok meg a Telki magan rendelő intezezet! Ott van gasztro gyerek reszen is ha jol tudom. Ha megsem jon ossze a SOTE II is csinalja.
2015. ápr. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is ekcémás vagyok 16 éve, már sok vizsgálaton voltam, de eddig nem mutattak ki semmit. Mostanában olvastam a vegatesztről, van egy komplex vizsgálat, ahol szinte mindent vizsgálnak ami felmerülhet ekcémával kapcsolatba, viszont csak 4000 forint. Van valakinek esetleg tapasztalata? Nagyon jól hangzik hogy vizsgálnak 5000 informáciból, de ehhez az ár nevetségesen alacsony. Nem tudom hogy érdemes lenne-e megcsináltatni.
2015. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!