Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lehet ilyenkor ekcéma allergia...

Lehet ilyenkor ekcéma allergia miatt?

Figyelt kérdés
Fiam tavaly januárban ekcémás lett. Az akkori dokink nem igazán tudott mit kezdeni vele, igy az egyik ismerő gyerekorvos irt ki elocomos kenőcsöt. Mire orvost váltottunk, elmúlt az ekcéma. Mondta hogy ha legközelebb kijön neki, akkor elküldi allergia tesztre. Most megint kijött rajta. Elvittem, felirta az elocomot és ennyi. Azt mondta a hidegtől jött ki. De mindig csak januárba? Harcoljam ki az allergia tesztet?
2015. jan. 28. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért is ne lehetne hidegallergiás januárban?
2015. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mért pont csak januárba jönne ki? Volt már hidegebb is
2015. jan. 28. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Addigra lesz elég a kis bőrének, gondolom. Nem tudom, milyen más allergia lehet, ami csak januárban van. Étel nem, pollen nem. X.

De ha már így alakult, én kipróbálnék a helyedben enyhébb dolgokat is. Mert ok, hogy a szteroid elnyomja, de ez olyan ágyúval verébre eset szerintem.

2015. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utálom is ezt a kenőcsöt. De mivel ha jol tudom 5 napnál tovább nem is lehet használni, igy lassan ki is lesz lőve. Manna szappanba gondolkodunk, de nem tudom használna-e. :/ Már arra is gondoltam talán az oviba valami új szappant raktak az adagolóba és talán attol van.
2015. jan. 28. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Az sem kizárt. Én bevittem neki a hydrophilicum fürdetőt felhígítva, pumpás adagolóban. Aki akarta használta. A mannaszappan jó ötlet.
2015. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is vittem bevittem egy tubussal. Kiprobáljuk a mannát. Remélem attol javul
2015. jan. 28. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!