Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Elvinnétek maszekhoz is, vagy...

Elvinnétek maszekhoz is, vagy várnátok még vele?

Figyelt kérdés

A lányom 4 éves. Néhány hete kezdődött, hogy nem hall rendesen. Hangosabban nézi a tv-t, visszakérdez rendszeresen. Előtte ilyen csak akkor volt, amikor mondjuk fülgyulladása volt, vagy tele volt váladékkal az orra.

Most ez állandó. Elmentünk dokihoz. Csináltak hallásvizsgálatot, ami nem lett jó. Azt mondták, hogy lehet, hogy kiújult az allergiája, és amiatt. Elkezdtük használni az allergia gyógyszert és az orrsprayt. Adott a doki egy hónap haladékot, azt mondta, ha nem igazán javul, akkor beszélgetünk az orrmandula műtétről. Eltelt az egy hónap. Voltunk a fülészeten, másik orvos volt. Újra megcsinálták a hallásvizsgálatot, épp olyan rossz volt, mint legutóbb. Erre a doki adott megint egy hónap haladékot, hogy hátha javul.

Elvinnétek maszekba? Vagy várjam ki az egy hónapot megint?


2015. máj. 19. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Én eleve magánorvoshoz vittem volna.
2015. máj. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon rendes mindkét doki, sokszor voltunk náluk, mert fülfájós a lányom. De most ezzel a halogatással kicsit megzavartak.
2015. máj. 19. 06:39
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképpen magán. Valszeg pang a fülében a folyadék, ilyenkor a fertőzés veszély is nagy. Kolleganőm fiànál tök ugyan ez van a héten műtik.
2015. máj. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnál ugyanez van, ő is 4 éves. Magánorvoshoz járunk és most csináljuk a 2. hónap antihisztamin kúrát. Ő is azt mondta, hogy várjunk 2-3 hónapot és meglátjuk. Ha nem kezd el javulni a hallása és nem megy össze az orrmandulája, akkor műtik. Már egy icipici javulást észrevett, így még várunk.
2015. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia vigyed gyorsan maganhoz, mert nekem is fertozes ment az egyik fulemre vagy mi, mert nem is voltak biztosak, mert keson mentunk. A mai napig nem hallok vele es rettegek hogy a masik is egyszer rossz lesz. :(
2015. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!