Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Panadol Baby -t es a Ceclorett...

Panadol Baby -t es a Cecloretta-t lehet egyszerre adni a gyereknek?

Figyelt kérdés

6 es fel honapos a pici fiam.. es magas laza volt neki 3 napja este kezdodott neki a 37.9 -el a kup le is vitte neki..

Aztan masnap 13 ora fele kezdodott..

Es odaig fajult h mar 39.5 volt a laza.. be vittem a gyerek orvoshoz es irta neki a ceclorettat.. aztan tegnap meg mar 38.5-39 kozott ingazott neki a laza.. a csuklojara mega bokajara tettem vizes zsepit.. meg plusz kup.. es nagy nehezen levitte neki..

Ma meg mar bevittem a sajat haziorvosomhoz aki irta neki a panadolt-t.. es megtudta mondani h mi a baja.. valami birust kapott el.. ami lazzal es hasmenessel jar.. de hasmenese csak ma reggel ment 1x.. (azert vittem el a haziorvosomhoz mert aki nalunk vagy gyerek orvos.. komolyan a csivavamat nem biznam ra... )


Valaszokat elore is varom...

SOS -ba legyszi a valaszokat!

Udv.: egy aggodo anyuka.. :(


2015. máj. 20. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Különböző hatóanyagú gyógyszerek mehetnek akár egyszerre is,bár én legalább egy óra eltérést javaslok, várd,míg az első kifejti a hatását. Nurofen ibuprofen tartalmú, panadolban paracetamol van, amit te írtál,abban szinté más,ezek nem ütik egymást. Csak az azonos hatóanyagot tartalmazó dolgoknál kell nagyon figyelni az adagolásra. Ha nagyon nem megy le, vizes borogatás vagy hűtőfürdő, fokozatosan melegről hűvösre visszahűtött vízben. Nagy utálják,de néha csak ez válik be. Illetve rengeteg folyadék.
2015. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod.

Most adtam be neki a ceclorettat masfel ora elteltevel adtam be akk neki igy :)

Koszi megegyszer a valaszt

2015. máj. 20. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!