Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kismamák, anyukák! Aranyér?

Kismamák, anyukák! Aranyér?

Figyelt kérdés

25 hetes terhes vagyok és tegnap észre vettem a végbél nyílásomon furcsa kis csomokat. Gyanakszom az aranyér csomókra, mert nem fáj, egyszerűen kellemetlen.

Szerintetek?



2015. máj. 20. 17:55
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsánat, az in diszkrét képemért.

Mennyek holnap orvoshoz?

2015. máj. 20. 18:00
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Áááá Te jó ég, nem hiszem el, hogy feltöltöttél egy ilyen képet :D :D, én meg gyanútlanul megnyitom...


Na szóval menj el a gyóygszertárba, és kérj olyan végbélkenőcsöt, ami terhesség alatt is alkalmazható. A Sperti ilyen pl. ha jól emlékszem. Nekem is elég hamar kijött. Kezeld mindenképpen, mert csak rosszabb lesz. nekem a szülés után volt igazán durva.

Ha gondolod menj orvoshoz.

2015. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D hát Tudom, nem szép egy nőtől ez e fajta kép, de istenem, mindannyiunknak van. Egyébként Köszönöm a tippet! Megyek is a gyógyszertárba. :D
2015. máj. 20. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!