Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák. Mit szóltok...

Anyukák, kismamák. Mit szóltok a tetováláshoz?

Figyelt kérdés
Milyen ötletnek tartjátok ha az anyuka magára tetováltatja a gyerek nevét vagy arcmását, vagy hozzá kapcsolódó feliratot készíttet? Ti gondolkodtatok már rá?
2015. ápr. 20. 09:18
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
*Ti gondolkodtatok már rajt? :)
2015. ápr. 20. 09:19
 2/35 anonim ***** válasza:
19%
Igen , én gondolkodtam rajta, hogy a hasamon lévő terhességi csíkot egy ilyen felirattal (nevükkel) takarnám el.
2015. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
45%
Nem tetszik, nem tenném, de kinek mi. Nekem ez olyan elcsépelt...
2015. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
39%

Persze. Amúgy is van tetoválásom nekem is és a páromnak is.

Már ki is találtuk a közös tetoválást apával a kislányunkrol :)

2015. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
39%
Én szeretem a tetoválásaimat, rajtam van az arcmása, és a neve, dátummal.
2015. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
39%

Szívesen csinálnék én is valamilyen tetoválást, ami a gyerekeimhez kapcsolódik.

A férjemen már ott ékeskedik az egyik gyerkőc.

2015. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
69%
Van tetoválásom, nem is kicsi, és szeretnék is még többet, ebben nem befolyásol az, hogy gyerekem van. Viszont ilyen kimondottan direkt gyerekhez köthető és beazonosítható tetoválást nem szeretnék. Mármint olyat, hogy mondjuk felvarratom az arcképét, az ilyen nekem eleve sosem tetszett, a fényképét majd nézegetem otthon, de nem magamon. Nevet sem varratnék magamra, nem tetszik. Viszont amit meg fogok majd csináltatni, az a születési dátuma lesz. Az nekem bőven elég, hogy én tudom, mit jelöl ez a dátum, és ezt szívesen is viselném magamon.
2015. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
62%
max a nevük valami szép "keretben"
2015. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Látom megjöttek a lepontozók :( Köszi az eddigi válaszokat! :) Nekem is vannak firkáim, de most szeretnék megint ami a gyerekekhez kapcsolódik. Valami ötlet esetleg? :)
2015. ápr. 20. 10:55
 10/35 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez az arc-név kombó ez annyira unalmas és sablonos.. Találj ki valami kreatívat, ami neked jelenti a családot és annak bővülését. Nekem egy kecses fa, 2 nagyobb virággal (mi) és annyi rüggyel-kis virággal ahány gyerkőc van. Nekem kell hogy jelentsen valamit nem az embereknek kell mutogatni. ráadásul az a gyerek megnő, akkor meg milyen már ott egy egy hónapos arc. Persze mindenkinek a maga dolga, de nekem az olyan mintha csak a külvilágnak szólna.
2015. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!