Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves anyukák, szülés előtt...

Kedves anyukák, szülés előtt álló kismamák? Tényleg bilibe lógna a kezünk?

Figyelt kérdés

Csak,hogy minden kedves anyukának,"kismamának már kevésbé" legyen egy jó (napja):) Aki szült az érteni fogja a poént:)


Kellemes olvasást:)


[link]



2015. máj. 15. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Két gyerekkel a hátam mögött azt kell mondjam, hogy minden igaz, amit leírtak. De ne aggódj, azért nem mindent egyszerre fogsz megtapasztalni, szépen jönnek egymás után. Aztán pár év múlva visszaolvasva te is csak nevetve bólogatsz és azon gondolkodsz, hogy de kár, hogy vége...
2015. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy nem tetszik ez az írás... Van benne igazság..., de mégsem jön be.
2015. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez kva jooooo 😄 23 hetes kismami vagyok, nincsenek leányálmaim kb pont mintha magamat látnám a jövőbe! Most mondja valaki, hogy szar anya vagy nem de aki cérnaszakadás nélkül ezt bírja az törjön majd felettem pálcát!!!
2015. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ugyan nekem még "csak" egy 5 hónapos csajszim van DE..


Mélyen megérintett:))


A szülés,az elképzelés,a mindennapok milyensége...

A lelkembe látott ez az ember aki megírta őszintén a gondolatait,meglátásait.


És a legszebb az egészben,hogy ennek minden percét a fogantatástól élvezzük is:) Elképesztő anyának lenni én úgy gondolom:)

Valahol ha nem is minden sorban,de valahol szerintem mindenki egy kicsit magára ismer!


Ez tükrözi azt is,hogy nem vagyunk tökéletesek,de a lehető legjobbat akarjuk kihozni a helyzetből,magunkból,a gyermekünkből,a minden napokból.

Példaképpen,még ha oly sokan is tiltakoznak a tv ellen,hogy "Huhh de xar anya vagy ha tv elé ülteted a gyereked....

Őszintén bevallom,hogy mikor a fáradságtól nem látok reggel,ellátom a babámat egy jó kávéra vágyom már csak,akkor bezony előfordul,hogy a telefonomon beteszem neki a kerek mesét ha nagyon síros.

Akkor jön az a bizonyos 5-10 perc cseng és én megiszom a már nagyon-nagyon hidegre hűlt kávémat :D

2015. máj. 15. 15:28
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
A cikk tanulsága, hogy mindenkinek szar,akinek gyereke van...
2015. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös szerintem nem tudtad értelmezni :) Sebaj uccu neki még egyszer ;)
2015. máj. 15. 18:52
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
:-D annyira azért nem unatkozom!
2015. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nagyon tetszett. 2 eves fiam van es 2 nap mulva fekszek be y korhzba , ra 2 nap mulva inditanak. Kivancsii vagyok hogy mit szol hozza a fiam, es hogy utana ,esobb mi lesz-hogy lesz! :-) csak en nem vagyok karomkodos:-) koszonom hogy belinkelted eztaz irast! Ajanlom masnaknis, ferjemmel holnap olvastatom el :-D sztem nekinis tetszeni fog!
2015. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:D Jót derültem- köszi!!
2015. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett,köszi!Végig éltem az egész folyamatot....3 gyerekes
2015. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!