Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit tegyek ha már 4 napja...

Mit tegyek ha már 4 napja lázas a 3 éves gyermekem?

Figyelt kérdés
Voltunk ügyeleten,ott kapót antibiotikumot és köptetőt. Csúnya a torka. Tegnap háziorvosnál voltunk kapott lázcsillapító injekciót.de ugyan úgy lázas.kezdek nagyon aggódni

2015. máj. 27. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Idő kell mèg hat a gyógyszer.

Infulenza alatt fiam 6napig volt làzas ès mèg 2 napig hőemelkedèses, sajnos nem tudsz többet tenni...orvos làtta gondolom ha kell csillapìtod...

Èn is nagyon aggòdtam, de elmúlt...nàlatok is elfog!

2015. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Csillapítom kuppal meg Algoflex -el. De sokszor a vizespohár is használni kell :( még eddig ilYen sokáig nem tartott nála. Azon gondolkozók ha holnapra nem múlik el be kellene vinni a kórházba egy vérvételére
2015. máj. 27. 15:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi január közepén kórházba kerültünk agyhártya gyulladás gyanújával, ott meg kiderült hogy tüdőgyulladása van, csak ennyit értett hozzá a gyerekorvos is :|

Hasonló volt a tünet, csökkenni nem akaró, napokig tartó magas láz, meg volt még valami, de már nem emlékszem pontosan.

Szegény kis 3 évesünktől gerincből vettek folyadékot, hogy kiszűrjék agyhártya gyulladás-e, de az egy orvosnak se jutott eszébe, hoyg a tünetek alapján tüdőgyulladás is lehet és először azt kellett volna kiszűrni, nem a gerincét szurkálni amibe bele is rokkanhatott volna szerencsétlenebb esetben... :(

Szerencsére nem lett baj és az eredmény negatív volt, így került képbe a tüdőgyulladás.

Egy hét kórház után engedtek minket haza és még vagy 3-4 hétig lábadozott otthon, mire rendbe jött. :(

2015. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vizesruha
2015. máj. 27. 15:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Szörnyű! Ennyit a magyar kórházi ellátásokról :( meg a nagy szakértelemről!Ezért vagyok ideges hátha valami komolyabb baja van és az orvos nem veszi észre. Bár át tudnánk venni tőlük ne ők szenvedjenek!
2015. máj. 27. 15:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van és nem úgy működnek a dolgok, ahogy kellene :(
2015. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hàt bocsi hogy beleszólok, de èn pl Londonban èltem..ott sokkal rosszabb.

Àllamporgàrsàgom is van , ès egèszsègügyben dolgoztam mègis majdnem lebènultam,egy kis sèrv miatt, mikor kiderült hogy terhes vagyok költöztem is ide vissza!Hozzààlàsuk borzalmas!

Szerencsère mert biztos vagyok benne nem lehetnèk anya..problèmàs terhessèg volt!

Persze van hogy hibàznak, de ők is emberek, inkàbb szűrjenek ki mindent mint hohy hazaküldjenek mint ahogy Angliàban teszik.

Szerintem àrtani nem àrtasz azzal ha elviszed vèrvètelre...

2015. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kálcium sokat segít a gyulladáson.
2015. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Ha 2-3 napja kapja az antibiotikumot es ugyanugy magas laza van az azt jelenti h nem jo az amit felirtak masikat kell. Igy mi is jartunk. A gyerekdoki mondta ilyenkor ez a teendo. Valoban megkapta a gyerek a masikat masnapra mar nem is volt lazas.

Az influenza nem osszekeverndo az antibiotikumos kezelessel, influenzara nem irnak ilyet. Gyulladasra kell.

2015. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nálunk csak a hűtőfürdő jött be két lázcsillapító között.

Együtt ültem be a langyos vízbe a 2 éves kislányommal és folyamatosan lassan hűtöttem a vizet.

A lányomnak annyira jól esett a hideg víz, hogy elaludt a karomba...

2015. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!