Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kék folt van a babám fenekén,...

Kék folt van a babám fenekén, mitől lehet?

Figyelt kérdés
3 hetes most, már 1 hetes korától láttuk, előtte a sárgaságtól kicsit pirosabb volt a gyerkőc feneke, nem tűnt fel. Már 2x látta gyerekorvos, kicsit mintha halványodna, de nem beütés mert nem sárgul a széle. Egyébként mindkét fenekén szinte az egész területen... a védőnő sem látott még ilyet és a gyerekorvos sem tudja mi lehet mindketten már 30 éve a szakmában vannak... császáros baba nem nyomódhatott meg szülés közben. egyébként jól fejlődik, bár az első két hétben nem nagyon hízott.
2015. jún. 5. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ők 30 év tapasztalattal és úgy, hogy LÁTTÁK, nem tudják, de mi kép nélkül, laikusként mondjuk meg a tutit? Te sem gondolhatod komolyan!


Szóval: A két szakember, aki látta, hová küldött tovább, hogy diagnosztizáljátok a foltot?

2015. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de gondolom már kértél időpontot megvizsgáltatni.
2015. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg "mongol folt"? Az néz ki úgy, mint amit leírtál. Nem jár fájdalommal és idővel teljesen eltűnhet.
2015. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2015. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, valószínűleg ez lesz az!!!

Néztem képeket a neten, és olyan nekünk is! Egyébként nem küldtek sehova, 1 hó múlva kontroll, foreveres zöld krémmel kenegetem, halványodik...

2015. jún. 5. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem :)
2015. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!