Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit ajánlanátok hasfájásra?...

Mit ajánlanátok hasfájásra? (espumisan, infacol, colief csepp)

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos, egy két napja kezdődött nála a hasfájós korszak, a háziorvos felsorolta miket lehet adni, de nem tudom így eldönteni melyik lehetne neki a jobb

2015. jún. 16. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a BioGai cseppet ajánlotta a védőnő még újszülött korában. Napi egy csepp. Szoptattam, és az első 3 hónapban nagyon odafigyeltem rá, hogy mit eszek, ami puffadást okozhat a babámnak. Ezek együttességével nem volt hasfájós.
2015. jún. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekunk a colief nagyon bevalt. Az első ketto segit bufizni meg pukizni a babának. A colief viszont segit lebobtani a laktozt, amit az o gyomruk mwg nem tud.
2015. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is a biogaia vált be, gyerekorvos ajánlotta mindkettőnél.
2015. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk semelyik nem vált be és extrém hasfájós volt a baba,illetve büfizni sem tudott nagyon.

Nekünk egyedül és véglegesen az eredeti(!) Gripe Water segített csak.Azért kell az eredeti Woodward's-os,mert amit itthon lehet kapni,abban van menta meg alkohol is és az nem kell az ilyen piciknek.

Angliából hozattuk,2000 ft volt üvege,de 150 ml-es egy üveg és 2-3 hétig elég volt egy.A többi gyorsabban fogyott és nem is használt,mert nálunk büfizés-gondok is voltak.Ettől tanult meg büfizni lényegében.

Ha mindent próbáltál már esetleg és egyik sem jött be,ezt is érdemes kipróbálni szerintem.Neten vettem én is,illetve most is árulok 5 db-ot,ami nekünk megmaradt.Persze másnál is lehet kapni még.

Nézz utána az Woodward1s-osnak,csak jót írnak róla,a Babuline-féle újabb és Mo-on is patikákban kapható verziót viszont nem nagyon ajánlják.

2015. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! jaj, csak lenne már vége ennek a korszaknak...
2015. jún. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!