Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Várakozik a nyáron valaki a...

Alaszka kérdése:

Várakozik a nyáron valaki a gyerkőcével orrmandula műtétre?

Figyelt kérdés
Júli 13-án veszik ki a 4 évesemnek Egerben. Mire készüljek? Aki már esetleg túl van rajta, írna pár sort? Nagyon műtét ellenes voltam, de már november óta küszködünk, így beadtam a derekam, de nagyon be vagyok rezelve. Nem is tudom a gyereknek mennyit mondjak el az egészből.

2015. jún. 23. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem Egerben műtötték a fiamat, de amit én tapasztaltam: mi reggelre mentünk be éhgyomorra, 9kor műtötték, másnap reggel jöttünk haza. Műtét után volt egy fél óra amíg sírt és nyűgös volt (3,5 éves volt akkor), aztán aludt egy nagyot, délutántól meg pörgött, jöttünk-mentünk a kórházban. Az orrmandula műtéttől ne tarts, sokkal egyszerűbb és hamarabb gyógyul, mintha garatmanduláját vennék ki. A gyerekkel legyél őszinte. Előtte úgyis kell majd laborba is menni meg altató orvoshoz, mindig mondj el neki mindent. Még ráérsz, de előtte pár nappal beszéljetek róla, hová mentek, miért műtik, stb. Megértik.
2015. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Szia, budapesti anyuka vagyok és bár a kislányom teljesen egészséges, nekem 6 évesen kivették az orrmandulámat és tudom, hogy a Heim P. az utolsó hely ahová vinném a gyerekemet. Nekem azt mondták szüleim, hogy apró beavatkozás, elaltatnak, semmi se fog fájni. Na ehhez képest bevittek a műtőbe, leszíjaztak és rám tették az altatógázt, halálfélelmem volt, mikor felébredtem, belém nyomtak egy kúpot és nem volt szabad sírni nehogy vérezzen, mikor terhes lettem, elkezdtem keresgélni, nehogy még véletlenül is a gyerekemnek ugyanezen kelljen keresztül mennie, és rátaláltam Dr. Tímás Tiborra, profi szakember, kiváló orvos, igaz a gyerekenek soha, nekem volt rá szükségem és tényleg a legjobb, én nem műttetném a gyerekemet, amíg csak lehet, ha mégis, csak és kizárólag magánba. Az egri kórházat nem ismerem, de szerettem volna leírni a véleményemet, nehogy 30 év távlatából a kislányod is így emlékezzen vissza rá ahogy én. Jobbulást és kitartást kívánok.
2015. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam: Dr. Tímár Tibor :)
2015. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dr. Timár Tibort választanám a műtét helyett :)
2015. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!