Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye attól nem repedhet meg a...

Ugye attól nem repedhet meg a burok, hogy a kincsem olyan dolgokat művel, mintha felállna, vagy nem is tudom mit csinál, de a hasam olyan, mintha egy óriási hegy lenne, és olyankor eléggé fáj is?

Figyelt kérdés
Második terhességem,de az elsőnél a kislányunk nem csinálta ezt.ő is sokszor kinyomta magát, de ilyen brutálisan nem. És ezt naponta többször csinálja, az nem is zavar, hogy fáj, mert fene vigye,én kibírom, csak rettegek, hogy egy ilyen produkció során esetleg megreped a burok. Arról nem is beszélve, hogy 26 hetesen ezt így csinálja, akkor mit fog később. És a burok meddig fogja tolerálni.
2015. ápr. 17. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 hete hasonlo kerdest tettem fel, mindenki egyhanguan azt valaszokta hogy nem repedhet meg, mert nagyon rugalmas, es nyulik, tagul.
2015. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most gondoljunk bele.. Annak a buroknak mi mozgolódást kell állnia. Úgy alakult ki, hogy birja. A baba mozgásától biztos nem reped meg csak úgy. Különben nem sokan húznák 40 hetes korig. :)
2015. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem, mert tényleg nagyon durva amit aranyom csinál. A magzatburokról meg azt olvastam, hogy kb.0,70 valamennyi mm vastag.HHát az azért nem túl vaskos.azért kezdtem el aggódni,mert ha ilyen kis vékony az a burok, akkor nem tudom mennyit bírhat...
2015. ápr. 17. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Rugalmas hiába vékony. Ami pedig rugalmas az nem reped meg csak úgy.
2015. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sandrachnologic ***** válasza:
22%
Az egyik baratnomnek az első terhessegenel kirúgta a kisfiú a burkot es mivel a mehszaja mar nyitva volt meg is szült. 32 hetesen. Minden ok veluk, 4 eves mar a kisfiú es semmi lemaradása nincs. 😊
2015. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szülésznő vagyok, és borzalmasan kíváncsi lennék, hogy pontosan hogyan jöttek rá, hogy az a burok a gyerek mozgásától repedt meg. (Az, hogy mozgás közben kezdett folyni a víz, nem ilyen bizonyíték.)
2015. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért van minden ilyen jellegű kérdésnél mindig valaki, akinek az ismerősével, barát(nő)jével, pont ugyanaz a lehetetlen dolog történt, amitől a kérdező tart??
2015. ápr. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát kedves 5-ös, most még jobban beparáztattál.szerintem az én kincsem a 26.héten közel sem indulna olyan esélyekkel, mint az a baba a 32.-en. :(

Hát remélem nem lesz semmi baj. Bele is halnék ha elveszteném.

2015. ápr. 18. 05:04
 9/9 sandrachnologic ***** válasza:
100%
Nem lesz nyilvan semmi baj, de ha valaki feltesz egy kérdést akkor az miert van leszolva akinek negativ tapasztalata van? Odairtam, hogy semmi baja a gyereknek...
2015. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!