Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi lehet ez? Kislányom ujján...

Mi lehet ez? Kislányom ujján és kezén lett, szúnyogcsípésnek néz ki, de a közepén kis kráter van? Mintha a kráterben lenne kis fehér pötty.

Figyelt kérdés
Azt néztem neten, hogy nem futószemölcs, mert az fehér és nekem is volt, tudom, hogy nem ilyen, de lehet uszodaszemölcs? Az milyen, nem nagyon találtam róla képet! Ügyeletre délután megyünk, nem tudom mi lenne jobb, ha leragasztom, vagy ne? De akkor meg továbbterjed vagy én is elkapom és kismama vagyok?!
2015. aug. 20. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet szunyogcsipes. A gyerekem allergiás rá, neki is ilyen szokott lenni, csak plusz vörös udvarral
2015. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy nagy vörös szúnyogcsípésre hasonlít, de az el szokott múlni hamar, nem? Estére leragasztottam, de még ott van.
2015. aug. 20. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányomnak 3 napig is úgy néz ki. Viszket?
2015. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem
2015. aug. 20. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!