Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam szájába már megint...

Kisfiam szájába már megint fehér hólyagok vannak, miért jön elő állandóan?

Figyelt kérdés
Három hete volt ilyen. Mundisal géllel kezeltem! El is múlt szépen. Most megint élőjött! Én már nem tudom mitől lehet? Lehet allergia? Van kutyánk de nincs bent de ettől függetlenül érintkeznek de utána alapos kézmosás! Állandóan a keze a szájában van lehet mindig bevisz valami bacit? Mindig rá szólok hogy ne nyúlkáljon a szájába de nem mindig veszem észre! Valaki valami ötlet? Eszik rendesen akkor fájlalja ha bekenem neki!
2014. okt. 16. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet afta?
2014. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De az fájna is neki nem? Meg az ilyen sűrűn élő jön?
2014. okt. 16. 19:09
 3/15 anonim ***** válasza:
valoszinuleg afta,mas neven szajpenesz,azt hiszem,en rozsamezzel kenem gomba olovel,rateszem a fulpucolora,de azt hiszem gyerekeknel csak simmaval szabad s az gyengebb,kesobb jon helyre.tapasztalatom szerint ilyenkor kerulok minden naracs felet,almat,paradicsomot,,ezek a savas dolgok nagyon csipik.en mutet miatt kaptam eloszor aztan ratart
2014. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
utolso vagyok,de akkor kellene folyamatosan fajjon.na tegyuk rendbe a dolgokat az afta feher krater szeru seb,olyan fekelyes dolog,ha nem ilyen nem tudom
2014. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy kicsit gyenge az immunrendszere. Adj neki Béres cseppet.
2014. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

a minden orvos által felírt boraxos glicerinum nem erre való?

az én babámnak habár nem hólyagok, hanem egy fehér hártya lett mindig a szájüregében, az elején mindig dörzsöltem lefelé, mert mindenki azt mondta úgy kell, utána már kezdtem gyanakodni, hogy lehet én magam sértem fel ezzel, így manapság már csak szimplán finoman ecsetelgetem, soha nem újult vissza, de alkalmanként azért még bekenem, hogy ne is jöjjön vissza.

2014. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

[link]


Na csináltam képet.. Szegénynek csoda hogy nem fáj! Vagy lehet a torka van begyulladva és attól lesz ilyen a kis szájpadlása?

Nem tudom! De szerintem ez nem afta!

Rózsamézet én is használtam de nem múlik el tőle!

2014. okt. 16. 19:48
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyébként bocsánat a képért elég csúnyán néz ki de elmagyarázni nehéz.
2014. okt. 16. 19:50
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyébként kap vitamint! Cebion multit!
2014. okt. 16. 19:51
 10/15 anonim ***** válasza:

találtam valamit


"A B2-vitamin hiányában garat- és szájgyulladás, száraz, repedezett ajak, nyelvgyulladás, a szájzugokban fekély alakulhat ki, súlyos esetben bőrgyulladás, vérszegénység, neuropátia jelentkezhet.


[link]


"A B2-vitamin hiánya és tünetei a száj nyálkahártyáinak gyulladása, repedezett ajkak, szájzugban kis fekély alakulhat ki. Súlyosabb esetben bőrgyulladás, csökkent szaruhártya vaszkularizáció jelentkezhet.


Részletek: [link]

2014. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!