Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ki találta fel az oltásmegtaga...

Ki találta fel az oltásmegtagadást?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Ez a józan ész eredménye , bárkik léptek ellene . Elsőként az vizsgálandó mi áll az ügy hátterében . A gyógyszeripar hatalmas , a vezetői nem orvosok kutatók hanem pénz emberek. Egyre több a tabletta és nő a betegek száma . Ebbe a spirálba könnyű bekerülni tájékozatlanul , nehéz túlélni . A járványok idején 10-15 % esett el , a többség megmaradt . HPV , aids , ebola stb , állandóan rémisztgetnek , ontják a pirula reklámokat , hazug és undorító tálalással .Flexner jelentést érdemes megnézni a youtubeon . A candida gomba a sok antibiotikum és más tabletta meg emészthetetlen táplálék miatt jelentkezik .
2015. szept. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
És íme egy Labantfan! Gratula!!! (elsőnek)
2015. szept. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Jaja, első jól mondja! Rohadt gyógyszerlobbi! Ezt rendesen kéne csinálni, nem oltásokkal, hanem megbízható papokkal, ördögűzéssel. Bezzeg régen minden jobb volt, akkor hülye pirulák helyett elég volt a jó öreg feszület, szentelt víz, vagy máglyán égetés.
2015. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 lencsefőzelék ***** válasza:
41%

Ki találta fel az emberiség szándékos mérgezését?

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=wkOp6cv9HUc

2015. szept. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem akarok beleszolni mert fiatal vagyok,De oltasok nelkul az atlag elet tartam joval alacsonyabb volna es tobb lenne a kiskorban elhunyt gyermekek szama. Mivel az inmunrendszer fiatalon meg gyenge, igen lehet penzes emberek allnak a dolog mogott De az oltasokat,hozzaerto emberek keszitik el. Engem beoltottak baranyhimlo, HP virus es sok egyeb Ellen es lekopogom teljesen egeszseges vagyok. Az allerhia guogyszerek nelkul Pedig amiket kicsikent szedtem nem.tudtam volna a tobbiekkel jatszani mert nyaron fulladas veszelyben voltam.

18/L

2015. szept. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
84%
Sok az idióta, valamelyik. Tény, hogy van oltási kockázat és szövődmény, de még mindig jobb oltva lenni, mint himlőben meghalni.
2015. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Olyan mint a paleo diéta.Divat csak....
2015. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
2015. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Hamis biztonságérzetben élő. unatkozó középosztálybeli biomamik, akik rendesen még alá sem tudják támasztani, miért tiltakoznak az oltások, és minden oltás ellen, összetétel és hatásmechanizmustól függetlenül. Akiknek nem kell attól attól a statisztikától rettegniük, mint a fejlődő országokban élő gyermekek édesanyjának, miszerint ott minden 5. gyermek meghal 5 éves kora előtt valami olyan betegségben, amit a fejlett országokban már nem is ismernek. Akik szerint Móra Ferenc is a gyógyszerlobbi ügynöke volt, amikor a torokgyíkban meghalt testvéréről emlékszik meg a Kincskereső kisködmönben...és még sorolhatnám
2015. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
4-es, Szendi Gábor!! :D :D :D Az az ember önmagában egy vicc, ez a képzelt riport meg igencsak szórakoztató.
2015. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!