Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hány az autóban másnak is a...

Hány az autóban másnak is a babája?

Figyelt kérdés
Csak ha reggel megyünk valahová, ébredés után flé-egy órával, visszajön neki minden..peduig csak 20 percet autóztunk...és ez már a második eset...fogzáshoz lehet köze? egy éves múlt
2015. szept. 15. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom evés után mentek? kéne kicsit pihentetni a pociját indulás előtt. az én fiam is szokott, de csak akkor ha nem pihen a pocija eleget
2015. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat, én 12 éves koromig minden mozgó járművön kidobtam a taccsot.

De még felnőttként sem szívesen ülök hátra, mert hányingerem lesz.

2015. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én is kisgyerekként minden kocsiúton, buszúton hánytam. Aztán ritkultak ezek az esetek, ahogy kitapasztaltam hogy mit hogyan egyek-igyak, attól függetlenül a mai napig rosszul vagyok a mozgó, zárt járműveken (kivéve a vonatot, és az ősrégi csuklósbuszt)

Utazóbetegségnek hívják.

És nem pszichés, mert már egy évesen is hánytam.

Ki kell tapasztalni a praktikát, hogy mivel túlélhető, az enyémek:

csakis telehassal szabad utaznom

hideg, savanykás gyümölcs, vagy innivalót eszegetek-kortyolgatok útközben.

az is jó, ha nem oldalt nézek ki a járműből, hanem sikerül előrefelé néznem, autóban anyósülés, buszban első ülés.

2015. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, mindkétszer evés után kb. fél -egy órával történt
2015. szept. 15. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem évekbe telt míg kamasz koromra végül kinőttem. Ha üres hassal indultam busszal valahová az volt a legrosszabb. Savanyú cukorkát szopogattam és lehúzott ablaknál ültem ezek segítettek. Ilyen picinél elég nehéz ügy. Sok mindent nem tudsz csinálni. Kicsit engedd le az ablakot hogy kapjon friss levegőt (úgy hogy ne pont rá, nehogy huzatot kapjon) esetleg savanykásabb tea még szóba jöhet. Ki fogja nőni.
2015. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is születésemtől fogva hánytam minden mozgó járművön, majd kamasz koromra kinőttem...aztán most felnőtt fejjel megint rosszul vagyok autóban,buszon egyaránt...Ráadásul ha elöl ülök, az sem segít...szörnyű egy betegség ez...
2015. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!