Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mióta hazajöttünk a kórházból...

Mióta hazajöttünk a kórházból a babám csak sirdogál, volt másnak is ilyen?

Figyelt kérdés

Most 6 hónapos a fiam, az elmult 2 hétben beteg volt, lázas és hasmenés. Kórházat is megjártuk, egy hetet voltunk.

Most tegnap óta itthon van, de ha nem alszik akkor csak sirdogál az eddig rendkívül nyugodt, kiegyensúlyozott babám.

Lehet ez a kórházi trauma miatt, vagy még mindig fáj neki valami?

Tudom, nem vagytok röntgenszeműek, inkább tapasztalat érdekene, olyan anyukáktól, akik szintén megjárták a kórházat ilyen pici babával.



2015. jan. 27. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kórház kizökkentette a megszokott kis életéből, pár nap múlva elmúlik. Ha fájna valamije, élesen sírna. Legyél sokat vele, hogy biztonságban érezze magát!
2015. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Lehet fáj valami neki. Nem hinném hogy a kórházi dolgok miatt lenne még nagyon pici.
2015. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ijeszt meg, hogy ha vele vagyok és játszunk akkor is csak sirdogál:(
2015. jan. 27. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát persze,hogy lehet,sőt szerintem biztosan amiatt is van.Nekem többször volt a lányom kórházban,mindegyik megviselte az is mikor babakorában volt,és az is,mikor már majdnem 3 évesen.Pár hét és rendeződik a dolog.De egyébként simán az is lehet,hogy még fájdogál a pocija,gondolom a jó baktériumokat pótolnod kell,mert a hasmenéssel azok is távoztak,és ilyenkor még napokig érzékeny lehet a gyomra.
2015. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!