Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van másnak is olyanfajta...

Van másnak is olyanfajta pánikrohama, hogy ha tudja, hogy nincs a közelben WC, akkor rájön a vécézés? Nem pisilésre gondolok, hanem nagyvécézésre. Pl. Távolsági buszon, autóban dugóban, könyvesboltban.

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Régebben, amikor voltak pánikrohamaim, mindig úgy éreztem, hogy vagy hányni fogok, vagy összesz*rom magam. Vagy mindkettő.
2013. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Ez mitől pánik roham? Sokan vannak, akiknek ha elfogy a cigije, rögtön feszülté vál, és egyből elvonási tünetei támadnak. Pedig 10perce gyujtott rá, csak a tudat, hogy nincs, az kiváltja a rögtönös feszültséget. Na ennek több köze van a pánik rohamhoz, mint a tiédnek...

Manapság divat mindent a depresszióra, pánikrohamra, egyébre fogni? Van halál félelmed? Remeg kezed, lábad? Kapsz levegőt? Izzadsz mint a ló? Még ha ezekre a kérdésekre a válasz igen is a válasz (halál félelmed tuti nincs), akkor is van racionális oka : szarnod kell.

2013. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es: nevezheted tőlem, aminek akarod, de nem érted: ha ugyanabban az időpontban otthon ülnék, vagy egy nyilvános WC közelében, akkor nem jönne rám. Attól jön rám, hogy tudom, hogy nincs WC, nem érzem biztonságban magam. Még akkor is rámjön, ha előtte otthon már voltam WC-n.
2013. máj. 16. 11:23
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

De ez akkor sem pánikroham!!! Én nem azt mondtam, hogy normális az, hogy neked egyből szarnod kell, ha nincs a közelben wc, én azt mondtam, hogy ezt ne akard pánikrohamként beállítani.

Hidd el nekem, hogy nem akarsz pánikrohamot kapni, mert akkor a szarás lenne a legkisebb problémád!

2013. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De egy frusztrált kisstílű ökör vagy, Stilness, már elmondtam egyszer, hogy tőlem annak nevezed, aminek akarod, én nem akarom pánikrohamnak beállítani, csak rámjön a pánik, ezért hirtelen ez a szó jutott eszembe, ennyi. Lépjél már túl ezen.
2013. máj. 16. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Személyeskedni nagy sítlü dolog, igaz? Mind1 is, én nem kötekedni akartam, csak megvilágosítani a fejed az ügyben, hogy ennek semmi köze a pánikrohamhoz, nehogy a végén még a xanaxhoz nyúlj... Sajnálom, hogy nem voltál képes normális kezelni a helyzetet, de ezek után nem is csodálom, hogy már egy wc hiánya is szorongáshoz vezet nálad. Elég gyenge lábakon áll az idegrendszered, érdemes lenne megnézetni!
2013. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te vagy a pánikrohamos, nem én....
2013. máj. 16. 11:59
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Értelmes ember vagy te, hallod! :D
2013. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
43%

Sajnos én is pánikbeteg voltam.(Megjegyzem orvos diagnosztizálta).Ahogy a lakásból kiléptem azonnal hatalmas hányinger,szédülés,hidegrázás,gyors szívverés,wc-zhetnék kapott el.A végén már az utcára kisem tudtam menni. Mert rettegtem, mert már egy ideje tudtam hogy automatikusan jönnek rám ezek a rohamok.Nem tudtam őket sehogy sem megakadályozni és mondom nekem is az egyik tünetem a wc-zhetnék volt.Már 2-éve gyógyszert szedek és ezek elmúltak.

Jobbulást kívánok!

2013. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, 9-es! Nálam még egyelőre csak a WC tünet jelentkezik, de ez is rettentően kellemetlen, és legszívesebben csak otthon vagyok, vagy olyan helyen, ahol közel van a WC.
2013. máj. 16. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!