Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szív MRI vizsgálattal kapcsola...

Szív MRI vizsgálattal kapcsolatban tapasztalatokra lennék kíváncsi, volt valaki gyermekével ilyen vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik, mire készüljünk? Altatásban csinálják, 5 éves.
2015. szept. 18. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

igaz a lányomnak nem szív volt hanem agyi MR és csak 2 éves volt :) de gondolom alapból ugyanúgy zajlik...

én bemehettem vele amíg az altatót beadták és az én kezembe ernyedt el az altatótól, hát ez elég ijesztő látvány volt, hogy egyik pillanatban még mosolyog rád a másikban teljesen lehanyatlik és alszik :/ utána kiküldtek és 15 perc múlva tolták is ki, vitték a megfigyelőbe, ott már természetesen vele lehettem, fel is ébresztették rögtön (megpaskolták az arcát, szólítgatták a nevén) de csak pár pillanatra ébredt fel és aludt még 2-3 órát, utána azután mehettünk haza, hogy ivott és nem hányta ki... időben ez kb úgy volt, hogy reggel 9 körül volt a vizsgálat, és délután 2-3 fele már mehettünk is haza... rég volt, 13 éve :) de kora délután már hazaengedtek az biztos :) ne félj nem lesz semmi gond!

2015. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Maszkkal altatják vajon, vagy injekciót kap?
2015. szept. 18. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!