Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha egy gyerek 18 hónapos...

Ha egy gyerek 18 hónapos korában még nem tud kérésre puszit adni, átölelni, , az lehet autista tünet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 23:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

nem.

én ismerek ilyet, ok, hogy betgesen néz ki tényleg, hogy a levegőbe ad puszit, mint valami arisztokraták, csak nála a gond, hogy anyukája belenevelte hogy minden baktériumos és óvakodni kell(nagyon beteges baba volt, az anyja meg ebbe betgedett bele és lett egy nem normális gyereke, aki már felnőtt, de amúgy semmi baja orvosi szemmel)

2015. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

*mármint nem valószínű, mert normálisakkal is megeshet, főleg, ha passzióból nem ad puszit, stb.


(amúgy veled minden rendben van kérdező? te írod mindig ki az aut kérdéseket? nem szerencsés belebeszélni ezt egy babába, gyerekbe, csóri gyerek meg az is lehet, teljesen úgy fejlődik, ahogy az összes többi, te meg végigaggódod az egész gyermekéletét. ha erről lenne szó, az anyának kell orvos, az biztos.)

2015. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

.....

Ajjj már, komolyan. Miért vagy ilyen parás???

2015. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
rosszul tettem fel a kérdést.magától se ad,meg kérésre se.Ok odabujik szivesen de nem ad puszit.
2015. szept. 28. 23:23
 5/30 anonim ***** válasza:

igen, ezt is szokták csinálni.

ahogy bármire, ami kötelező...


magától ad, teljesen természetes, hogy anyai akaratosságra meg nem ad.

amúgy a gyerekek még őszinték.

felnőttnek is taszító tud lenni, ha a puszi, ölelés "követelve" van, és olyankor csak a tisztesség miatt ad az ember. a gyerekek még nem erőltetnek magukra álszenteskedést.

2015. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
lehet nem tud puszit adni, próbáld tanítgatni te adj a macijára, a kezére (szóval lássa)minden ilyesmi utánzáson alapszik.
2015. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Minden nap egy autista kerdes, vidd el inkabb dokihoz!
2015. szept. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Folyamatosan jössz az autista témájú kérdéseiddel. Fölösleges! Vidd el az orvoshoz a kételyeid vannak és megnyugszol ha a végére járnak.

Az én fiam 16 hónapos és nem ölel nem puszil mert nincs kedve, ő ilyen. Viszont egész nap bújik és ölben lenne. Én nem aggódom. Régebben tapsolt és puszit küldött most már azt sem akarja. Testrészeket nem tud, könyvben állatokra nem mutat csak kacagja ha én rámutatok és megnevezem. Főzőcskézni szeret és ki be pakolni.

2015. szept. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még nem tudják diagnosztizálni az autizmust. Egyébként ez lehet autista tünet is, meg lehet annak is a jele, hogy nem szereti, ha megmondják, hogy mit csináljon. Ne keress mindenben autizmust, mert tönkreteszed a gyereked gyerekkorát és a magad életét is. Feleslegesen aggódsz. Kicsi még, és nagyon eltérő módon fejlődnek ebben a korban a gyerekek. Én pl soha nem adtam puszit, akkor autista vagyok? Valahogy nem szerettem, felnőttként sem vagyok puszilkodós fajta, a férjemet, fiamat megpuszilom és kész.
2015. szept. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
9es miért irsz olyat amit nem tudsz?Az ilyet soha nem értettem.Az autizmust 1,5 éves korban az auti.alapitványnál már lehet regisztrálni.Ezt mondták.
2015. szept. 29. 08:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!