Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen vitamint, multivitamint...

Milyen vitamint, multivitamint ajánlotok?

Figyelt kérdés

7 éves 3 éves-ről van szó

Meg egy 1 évesről , köszönöm szépen!


2015. okt. 1. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A két nagyobbnak gyümölcs, zöldség, testmozgás, a kicsinek pedig anyatej.
2015. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg de nem a kérdésemre válaszoltál!!

Majd szülök anyatejet , kb 2 hónapig tudtam szoptatni!!

2015. okt. 1. 22:09
 3/11 anonim ***** válasza:
a Cebiont szokták itt ajánlgatni, az számomra is ismertebb, int a többi
2015. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem 14 hónaposom van, Cebion cseppet adok neki, amióta bejött a hűvösebb idő.

Kolléganőmnek kisiskolás gyerkőce van, ő Béres cseppet ad neki évek óta.

2015. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyévesnek is simán mehet már gyümölcs, zöldség. Fölösleges őket műanyag tablettákkal tömni, a természetes vitaminforrások sokkal hatékonyabbak. Nem multivitamin kell, hanem változatos étrend, egészséges ételek friss hozzávalókból, nem tartósítószeres meg adalékanyagos vackok, emellett rendszeres testmozgás friss levegőn. Feltételezem, azért tetted fel a kérdést, mert a legjobbat szeretnéd a gyerekeidnek.
2015. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Nem ördögtől való, ha megtámogatjuk a szervezetet némi vitaminnal. Hiába kap(ott) az én gyerekem is napi szinten zöldséget, gyümölcsöt és anyatejet, illetve sokat vagyunk a szabadban, bizonyos betegségre akkor is hajlamos, amit próbálok a lehető leghatékonyabban megelőzni, amibe a vitamin is beletartozik.

2015. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom is nagyon beteges, minden nap van gyümölcs, zöldség. Mikor vitamint kap alig beteg.

Én cebion C-vitamint és narancsos Robokid-et adok.

2015. okt. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már , friss levegő olyan nincs legalábbis Budapesten ráadásul nálunk ahol egy frankó kis print nyomda van!!

Friss gyümölcsről meg csak annyit minden nap nem tudok friss gyümit venni mivel megromlik, meg sajna nem állunk úgy anyagilag sem!!

2015. okt. 4. 18:21
 9/11 A kérdező kommentje:
Cebion c vit én is adom semmit nem érek vele !!A béres cseppet lehet kipróbáljuk
2015. okt. 4. 18:22
 10/11 anonim ***** válasza:
a Cebionnak multivitaminja is van..
2015. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!