Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kinek mennyire vált be náthás...

Kinek mennyire vált be náthás babájának a Sinupret csepp?

Figyelt kérdés

Hál istennek most először kell adnim a 13 hónapos kisfiamnak ,és 2x10 cseppet írt fel a doki , viszont csak köhécsel!

Ezért csak 1x adom neki , mert orrnyálkahártya betegségre is jo!


2015. okt. 23. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. 3 gyerekem van, a Sinupret egyáltalán nem segített nekik sem nátha, sem köhögés esetén.
2015. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem is 3 gyerkőcőm van!!

Mi az hogy semennyire?

Szerintem olyan nincs hogy semennyire, gyogyszer valamit csak kell hatnia!!!

2015. okt. 23. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyem mar nem baba, igy en haromszor 20 cseppet adok neki, emelt c-vitaminnal, amikor latom, h taknyosodik, vagy kohecsel, ha idejeben elkezdem, nem maszik bele a betegsegbe.

Szoval nekunk bevallt.

2015. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is bevált, mind a 3 gyerekemnél.Ha elkezd folyni az orruk vagy köhécselnek, azonnal adom a Sinupretet. Általában nem is durvul el a helyzet, gyorsan kikeverednek belőle. C vitamint én is emelten adom ilyenkor. A S. különben nem gyógyszer, ez gyógynövényes nyákoldó.
2015. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
a Sinupret ne megelőzésre való inkább? én úgy tudtam
2015. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, amit írtál: 2x10 cseppet írt fel a doki, de te csak 1x adsz neki, mert "orrnyálkahártya betegségre is jo"! Mi összefüggés van ebben????

Adj neki 2x10-et, attól nagy valószínűséggel meggyógyul főleg ha az orrát is szívod...

Nekünk nagyon bevált, de valóban az elejétől kell kezdeni és betartani az adagolást, mert könnyen eldurvulhat.

De ha 3 gyereked van, akkor nem ismered?

2015. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó nem ismerem a hatását a legkissebb babámnál igen!!

Umugy azért nem adom 2x10 mert mint irtam csak köhécsel!

2015. okt. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!