Mitől piros a nunija?

Figyelt kérdés
3 éves lányomnak piros, gyulladtnak tünő a kis intim nyílása. Kamillás fürdőzik pár napja, de nem sokat használ. Volt megfázva, esetleg maradvány? Gyógyszert nem akarok adni neki, mivel ülőfürdőzzön? Gyermekorvos meg szokta nézni??
2015. nov. 4. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Széklet is kicsíphette, ha véletlenül odakerült. Nálunk is van néha. A kamillát én biztos hanyagolnám. Sudocremet szoktunk vékonyan rákenni.

Az is kérdés, hogy okoz-e panaszt neki (fáj? viszket?), vagy semmi, csak te láttad.

Ha nem múlik 1-2 napon belül, megmutatnám a gyerekorvosnak első körben.

3 kislány anyukája

2015. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kamillát a szárító hatása miatt mondod? Imád fürdeni, ezért gondoltam a gyógyfürdőre... szerinted mivel érnék el jobb hatást? Meg volt fázva, félek felfázás is van a dologban...
2015. nov. 5. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kamillázd!! De vidd el gyerekorvoshoz. Meg fogja nezni,már mi is voltunk ilyen problemaval. Canesten vekonyan!
2015. nov. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok. De a nagynénim és a barátnője beszélgetésből lecsíptem egy picit. A kislánynak olyan piros lett és valami kenőcsöt tett rá. Én is használtam már és jót tett majd az orvos segíteni fog ebben!
2015. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!