Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A 4 éves fiamhoz ma eljött a doki hogy beadja neki az oltást de a kicsi elszaladt és elbújt.A doki holnap visszajön beadni az elmaradt oltást a kicsi fenekébe.Hogy csináljam lefogjam és erőltessem??Légyszi írjátok le hogy nem fáj mert akkor felolvasom neki és az lehet hogy megnyugtatja.

2015. nov. 14. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Jesszus, ez komoly?

ne mi neveljük már a gyerekedet! nem fogom leírni, hogy nem fáj, mert fáj... én is felszisszenek ha injekciót kapok, bizony kellemetlen érzés. nem azért kell elviselnie a gyereknek, mert nem fáj, hanem azért, mert megvéd az ellen a betegség ellen ami sokkal kellemetlen és hetekig tart, esetleg halálos lehet, míg az oltás 10 másodperc és ki lehet bírni...

igen, fogd le a gyerekedet, ha ellenkezik, nők milliói megoldják, hogy a gyerekének beadják az oltásokat és nem játszanak kergetőzőset meg nem csinálnak hülyét az orvosból aki még házhoz is jön :)

legyél te a főnök, ő a gyerek, nem? magyarázd el miért kell, ne hazudd, hogy az márpedig milyen jó, nem becsapással kell elérni a dolgokat

2015. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért hazudjunk a gyerekednek? És miért nem teszed meg te? Hm? Nekem mindig elmagyarázták hogy kicsit fájni fog, de csak pár pillanat és vége. Utána kaptam egyet a kedvenc csokimból, sőt, volt hogy már elém kitették, hogy azt nézzem. De sosem hazudtak nekem és én se tenném. Gyerek és nem hülye, kapott már oltást életében, pontosan tudja hogy nem kellemes. Igen, lehet le kell fogni, de végig beszélj hozzá. És már a doki megérkezése előtt mond el mi lesz, szép fokozatosan, akár el is játszhatjátok a plüssével. Ne akkor érje váratlanul, hogy beállít.
2015. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap eljött az orvos és beadta neki a kicsi ordított de túl van rajta. :)
2015. nov. 17. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!