Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyi idő alatt száradhat ki?

Mennyi idő alatt száradhat ki?

Figyelt kérdés

Másfél évesem tegnap lázas volt, szinte egész nap. Este 40 fokra is felment, viszont nem hajlandó inni.

Már felsorakoztattam az összes itató poharat, sima poharat, főztem teát, adtam narancslevet amit imád, de alig megy le pár korty.

Szopizik még, szóval próbáltam sűrűn mellre tenni, bár nem hiszem, hogy túl sok tej lenne.

Ma egy kicsivel jobb a helyzet, de nem sokkal.

Mennyi idő alatt száradhat ki? (nem hány, nincs hasmenés)


2015. nov. 21. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Akár pár óra alatt is.

Én ilyen helyzetben mindenképpen bevinném óvatosságból a kórházba. Magas láz önmagában is nagyon káros lehet, és láz esetén gyorsul a párolgás, akár órák alatt kritikus állapotba kerülhet.

Vidd be, vizsgálják meg, maximum hazaküldenek benneteket, hogy jól van.

2015. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál, mondtam, hogy nem akar inni, azt mondta csak, hogy jobban erőltessem. :(
2015. nov. 21. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt kiszáradhat, ha nem iszik. Mennyit ivott ma? Vizelete van. Ha nincs, akkor kórház.
2015. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kb 2 deci folyadékot ivott egész nap, bár nem tudtam pontosan mérni, mert mindig másból ivott.

Viszont megevett két mandarint, evett főzeléket ebédre, és szopizott is vagy 4-5 alkalommal.

Pisi volt, bár nem sok és könnyesen sírt a hűtőfürdő alatt. :(

2015. nov. 21. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!