Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 15 hós kislányomnak 5 napig...

15 hós kislányomnak 5 napig kell a szemébe csöpögtetni, tágítani kell a pupilláját vizsgálathoz. Akinél volt ilyen, milyen volt ez idő alatt a baba?

Figyelt kérdés
Erős (nap)fénytől óvni kell, ezenk kívül mit csináljak? Mivel játszunk?
2015. nov. 5. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

nem og rendesen látni, szóval ne olyannal játszatok, amihez látószerv a lényeg


(pl ringatós mondókázós, bukfencezős, tornázós, babamasszázsos, hintázós dolgokat, de te is felveheted, táncolni vele valami gyerekzene ütemére, stb)

2015. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
amúgy van lehetőség pupillatágítás mentes vizsgálatra is, csak nem mindenhol van ilyen. rá kell keresni. én tuti nem tágítattam volna a gyereknek.
2015. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-eske, amúgy piszkosul nem a kérdésre válaszoltál.


Kérdező: mesélni ne, rajzos dolgok, olyanok, amikhez 15-30cm-re kell hajolni, hogy lássa, kilőve.

Mondókák, játszótér, bújócska, ilyesmik.


A tágítás nem ördögtől való, nekem is kellett... hát, az olvasás csak az ágyról ment (padlón volt a könyv), de a suliba kaptam felmentést :D

2015. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
15 honapos mar nem baba
2015. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a 4-esnek üzenem, hogy ne irigykedjen.
2015. nov. 6. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!