Viktoria1978 kérdése:

Mitöl hany sugarban?

Figyelt kérdés
sziasztok! Megint en. Most a kisebbikkel nem stimmel vmi. Ezen a heten mar ketszer voltunk dokinal a kicsi ambroxolt es orrcseppet kap. 3-4 hete taknyos volt, valsz abbol em gyogyult ki rendesen es nagynak most ismetelten sikerült hazahozni vmi betegseget az ovibol. Eleinte pindurka is takony volt, szivtam neki aztan elmult, de mondta a doki, hogy le van neki rakodva a valadek. Ezert egye a gyogyszert. A het elejen volt olyan hogy köhögött es ra 1-2 percre hanyt, de sugarban. Ma este 11 fele megint köhögött, aztan nem rögtön a köhöges utan b 15 perc mulva megint hanyt de sugarban, aztan meg 3 szor, Közben 3-szor szopizott. De a szopi utan nem köhögött, hanem mocorgott a gyomra es jött vissza minden. Mitöl hanyhat? A valadek lement a gyomraba? 10 honapos. Vagy lehet agyrazkodasa? Talalkozott a batyja fejevel, eleg erös volt, mindkettö sirt. En a köhögesre saccolok. vagy gyomorrontas? virus?
2015. nov. 29. 02:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Vírus. Nem tudom, hogy mennyi idős, de nagyon figyeljetek, mert a hányás (ha sűrűsödik) kiszáradáshoz vezethet, bitang gyorsan.


A másfél évesem nemrég esett át ugyanilyen takonykór-hányás kombón, rá egy hétre a hasmenős verzió is megérkezett. Most ezek járványszerűen keringenek. Légúti vírusos megbetegedések, hányós és/vagy hasmenős társaikkal együtt.


De a köhögés után lecsorgó váladék is indukálhat hányást, vagy a túl erős köhögés is.

Jómagam a köhögős részt elkaptam tőle, tegnap olyan fuldokolva köhögtem (hatott a köptető), hogy hajszálnyira voltam az erőlködés miatti hányástól is, felnőttként.


Mindenképp lássa orvos, mert sok a hasonló tünet, a diagnózist ő állítsa fel, ő vizsgálja és kövesse figyelemmel az állapotát. Mivel benne van a pakliban egy bakteriális felülfertőzés is, ezért is fontos, hogy néhány naponta nézzen rá orvos, vagy előre magyarázza el, hogy milyen tünetek megjelenésére kell nagyon figyelni.

2015. nov. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!