Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti megcsináltatnátok az...

Ti megcsináltatnátok az orrmandula műtétet?

Figyelt kérdés
Pont egy évvel ezelőtt volt egy arcüreggyulladása most megint, de már jobban van. Egy évvel ezelőtt voltunk fül orr gégészeten mert születése óta nyitva van a szája. Akkor azt mondták, hogy az alvós kendője miatt. Alvós kendőjét azóta nem is kapja meg, de semmi változás. Most egy másik fül orr gégsz orvos azt mondta azért mert nagy az orr mandulája és mondta menjünk orr mandula műtétre. Nem tudom, hogy most elvégezzük a nyitott száj miatt vagy várjak egy évet és ha akkor megint előjön az arcüreggyulladás akkor legyen.
2015. dec. 1. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt is mondta az orvos, hogy vissza nőhet?
2015. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tesómnak kétszer kellett kivenni, mindkétszer akkora volt neki, hogy nem kapott levegőt az orrán.
2015. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondta. Orr hangon beszél. Szoktuk mondani neki csukja be a száját, de még egy perc se telik el megint nyitva. Nem tudom, hogy csak emiatt megcsináltassuk.
2015. dec. 2. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kap levegőt az orrán, akkor célszerű kivetetni.
2015. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha szükséges,akkor igen. De:


Egyszerre vették ki nekem és a húgomnak. Anyám nem az igazat mondta, hogy mi fog történni, ezért évekig! orroltunk rá. Nem beszélve a nagy fájdalomról, amikor belebökik a szájpadlásba azt a bazi nagy injekciót. Engem 2 orvos fogott le végig, nem részletezném....Igaz, hogy nagyon régen volt, de vagy készítsd fel a gyermekedet, hogy a vödröt a ynakába akasztják, és abba dobálják a darabokat, vagy kérj altatást. Komolyan mondom.

2015. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ma már 18 év alatt csak altatásban végzik az ilyen műtétet.
2016. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó utolsó! Ha már ennyit fejlődött az orvostudomány, megérte. Az egy szörnyű műtét volt...Gyerekkínzásnak felért, komolyan mondom.


Kérdező: ha a gyereknek problémája van vele, akkor vetesd ki neki. Sok bajt okozhat. Valamennyire visszanő, de az már nem ugyan az.


Érdeklődj a műtét módjáról részletesen mindenképpen!

Az általam leírt módszerbe (ha még létezik valahol), bele ne egyezz!!

2016. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!