Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Beteg lenne, vagy csak mohó volt?

Beteg lenne, vagy csak mohó volt?

Figyelt kérdés

Délelőtt a bölcsődében kihányta a banánt.

Este vizet ivott, úgy tűnt, hogy félrenyelte, 1-2 mp-ig látszott, hogy lilul, levegő se ki, se be, majd hányt egyet. Jórészt vizet.


A bölcsődében eléggé szigorúan veszik, hogy beteg gyerek nem maradhat, de mivel nem telefonáltak délelőtt, hogy vigyük el, csak délután mondták, úgy értelmeztem, hogy szerintük nem fertőzéses eredetű volt a hányás.

Az esti esetnél pedig látszott, hogy félrenyelte a vizet (szórakozott is a cumisüveggel, hol fújta, hogy szívta, így mehetett félre). Gondolom az erőlködés rántott ki némi gyomortartalmat.


Amúgy jókedvű, pörgött egész nap. Jó az étvágya, nem lázas, semmi betegségre utaló egyéb jelet nem látok rajta.


Gyanakodjak betegségre, vagy ma mohó napja volt és azért hányt kétszer is? Másfél éves egyébként.


2015. dec. 4. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem lesz több, akkor nincs baja. Egy fertőzés azért szerintem vészesebb hányással jár és a kedve se lenne olyan jó. Meg az étvágya se.
2015. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit rágörcsöltem, mert ma éjjel pont egyedül vagyok vele és tartok tőle, hogy esetleg éjjel lesz még valami folytatás. De a fejem mellett lesz a bébiőr, ha bármi fura hangot ad ki, akkor berongyolok.
2015. dec. 4. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!